Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van-e Budapesten, a Blaha...

Kérdezlek kérdése:

Van-e Budapesten, a Blaha Lujza tér közelében (kb fél órás útra) olyan boksz terem, ahol nem edzés van, hanem csak kifizetem a terem díját, és magam alakíthatom az edzést, egyedül edzhetek?

Figyelt kérdés
Ez lenne a kérdésem, mert nem nagyon találtam ilyet bármennyire is kerestem, mert öszintén nem szeretnék bokszedzésekre járni, de így viszont nagyon érdekelne a dolog hogy magamat edzhetem, magamnak állíthatom össze az edzést. Remélem tudtok segíteni, amit előre is nagyon köszönök.

2014. szept. 23. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
és mi értelme lenne magadat "edzeni" egyedül nem látod a hibáidat, nincs semmi értelme... de te tudod.. amúgy akármelyik boxteremben meg tudod beszélni a dolgot szerintem.
2014. szept. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
miaf4szér nem veszel magadnak akkor felszerelést? pár10ezer, és nem kell bérletidíjat fizetni.
2014. szept. 24. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez egy jó ötlet, csak sajnos nincsen annyi helyem, hogy elférjek vele normálisan.
2014. szept. 24. 20:13
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs ilyen hely Budapesten?
2014. szept. 30. 21:18
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
gilda max flóriánban van box szekció. kérdezd meg őket, hogy van e rá mód úgy edzeni, ahogy te elképzeled. Mert nem biztos hogy örülnének annak, ha fogalmatlan idióták amortizálnák le a felszerelést.
2014. okt. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Life Combat Gym-be is van rá lehetőség. De én is lebeszélnélek róla, mert nem látod a hibáidat, ergo begyakorlod a rossz mozdulatsort. Nekem az edzőm mondta, hogy szoktak jönni sportolók, akik kifizetik az edzés árát, de nem kérnek edzőt.
2015. ápr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Gilda az esetleges sérülésért nem fogja vállalni a felelősséget, ezt borítékolom.
2015. szept. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!