Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy szakértő/személyi edző...

Egy szakértő/személyi edző segítene nekem?

Figyelt kérdés

Részletes segítségre lenne szükségem. Már 2 éve tornázgatok,de sajnos nulla eredménnyel.

Vékony testalkatú vagyok, és adottságilag szerintem meg vagyok áldva. Sajnos az évek alatt elhanyagoltam a testem, az a kis fenekem is löttyedt és lapos lett, és a kevés plusz a hasamra, valamint a derekamra rakódott le. Ezt szeretném eltüntetni, valamint a fenekemen formálni.

Nagyon hálás lennék ha valaki RÉSZLETESEN tudna nekem segíteni abban, hogy mit egyek, mikor, és mennyit, valamint abban, hogy mit, mennyit, mikor, hogyan mozogjak hogy nagyobb, formásabb, és kerekebb fenekem legyen.

Köszönettel, Miri!

Korom:20, súlyom:49kg, magasságom:165cm.



2014. szept. 24. 16:47
 1/1 anonim ***** válasza:
56%

Neked elsősorban izmosodni kellene. És nem elég tornázgatni, hanem komoly súlyzós edzés kellene tömegnövelő étrenddel. Így tudnál izmot növelni, ami adja majd a jó formát. Utána ha megvan az izomtömeg, akkor mehet kis szálkásítás és így a hasadról is lemegy a zsír, marad az izmos feszes forma.

Olvasnivaló: googleba: alapismeretek.

Addig is:


Tömegnövelő étrend: napi 2g x testtömegkg fehérje kell és 4-6g*ttkg szénhidrát (ch) alkattól függően. Nőknek 3-4 g x ttkg ch!

Zsírból 1g x ttkg, ennek fele legyen telítetlen.

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.


Edzéstervet pedig találsz a bodybuilder oldalon, van női is (persze szerintem nem kell külön női, de ez most mindegy), keress egy kezdő átmozgatót és az menjen 1-2 hónapig.

2014. szept. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!