Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Borsod megyében hol van jó...

Borsod megyében hol van jó harcművészet, küzdősport oktatás?

Figyelt kérdés
Karate,kung-fu,boksz,thai-box,judo.stb mindegy, a lényeg, hogy jól oktassák.

2014. szept. 26. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Miskolcon van egy pár hely. A többit nem tudom. De béjváccs te most mindenbe belekezdesz? :D
2014. szept. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként boxolni vagy Thai-boxolni érdemes elkezdeni először, mert úgy megtanulsz jól ütni. Aztán érdemes lenne elmenni birkózni vagy BJJ-zni mellette és akkor mind álló, mind meg földharcban jó leszel. Bár birkóra, judóra nem biztos, hogy bekerülsz, mert oda szó szerint óvodás kortól viszik a gyerekeket, te meg ha jól tudom 12 vagy( másik kérdésnél írtad), tehát erről lekéstél. De még mehetsz BJJ-re, azt nem tudom van-e Borsodban. Box az M1 Fitnessben van, Thai-box az MVSC pályán és Győrikapuban, sima Jiu-Jitsu meg megint csak a Győrikapuban. Bár ha mázlid van akkor még elmehetsz birkózni is, de inkább szerintem a maradékból fogsz tudni válogatni. Egyébként pont időben vagy elkezdeni valamit. Sok sikert.
2014. szept. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1-vagyok megint: A Karate-t, Kungfu-t meg hanyagold, mert általában nem megy rendesen az oktatás és hamis önbizalmat ad, tehát simán oda fogsz állni öt nagydarab elé és azt hiszed, hogy legyőzheted őket, pedig nem fog menni, mert egyetlen embert sem tudnál vele lecsapni. Magyarországon ritka a jó Kung-fu oktatás.
2014. szept. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1-es, mire gondolsz?

Az edzés meg egy sport nem tudom. hogy olyan sok minden :D

2014. szept. 27. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!