Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hízni szeretnék, vagy izmosodn...

Hízni szeretnék, vagy izmosodni! Ha ez így megy, fog sikerülni? Segítőkész emberek válaszát várom.17L

Figyelt kérdés

Vékony lány vagyok,talán túl vékony is,ezért hízni,formásodni szeretnék(175 cm 57kg.)

Eddig is mindent és sokat ettem,de nem nagyon látszott.Talán mintha mostanában egy kicsikét.

Minden nap eszem valamilyen édességet,(1 tábla csoki vagy csokik kekszek,nápolyi)kenyeret,3x-i főétkezés + uzsonna,meg közben ha találok nasit. Egy nap egy kiló gyümölcsöt megeszem(szőlő,alma,barack,szilva,banán)vagy többet is, mostanában diót is.+egy csupor friss tej minden reggel, majdnem minden nap eszem krumplit és tésztafélét+multivitamint szedek.

Este pedig 1-másfél órás biciklizés és/vagy görkorizás.Folyton dombra fel-dombról le,tehát megdolgoztatom vele az izmaim.

Ha ezek így mennek,akkor hízhatok szerintetek? Iktassak be több sportot?


2014. szept. 28. 18:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem,hogy húsokat is eszem(csirke,disznó)kb minden 2.nap,minden nap meg sonka és szalámi,kolbász formájában szendvicsben.
2014. szept. 28. 18:10
 2/5 anonim ***** válasza:

Az jó, ha húsokat is eszel, mert nem ártana ha nálad meglenne a napi 100g fehérje. Szénhidrátból és zsírból pedig annyi kellene, hogy legyen heti tömegnövekedés. Kalória pluszban tudsz izmosodni is, de ehhez a bicaj, görkori édeskevés. Súlyzós vagy saját testsúlyos kemény erősítő edzések kellenének.

A csupor tej az jól hangzott, régen nem olvastam ilyen formában. Nem bántásból írtam.:)

2014. szept. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod.

Igazából erre is kíváncsi voltam, ami kiderült a válaszodból,hogy ha sokat eszek és sportolok is,ér-e valamit,de ezek szerint igen.Akkor utána nézek valami keményebb edzésnek is,amitől izmosabb lehetek :)

2014. szept. 28. 18:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Ér, csak ugye nem mindegy mit sportolsz.:)
2014. szept. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kovpet ***** válasza:

A hízást meg felejtsd el, a zsír nem szép. Az izom a szép.

Attól meg ne félj, hogy túl izmos leszel. Az egy extrém állapot, ahhoz extrém étrend meg sok edzés kell meg sok idő (meg sok illegális cucc).

2014. szept. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!