Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Segítséget kérek, rutinosabb,...

Segítséget kérek, rutinosabb, csak természetesen erősítő emberektől!?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, 176 cm és olyan 57 kg,--elég vékony vagyok, de alapvetően a súlyomhoz képest szerintem erős vagyok. még is ugy gondolom, hogy jó lenne még erősebbnek lenni,talán még tömeget is növelni mindenféle nyúltáp nélkül, de jó étkezéssel persze. kérlek ajánljatok valami edzéstervet. szempontok:elég gyengék a térdporcaim, a hasam erős és sajnos néha görbén tartom a hátam. nagyon köszönöm a segítségeteket!
2010. jan. 21. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyúltápozol itt amikor sz*rt sem értesz a témához ... pff
2010. jan. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amúgy a "természetesen erősítő" sportolókat hívják naturál testépítőknek , és ők is használnak tömegnövelőt , vagy/és fehérjét stb. , de ezek mind természetes dolgok .
2010. jan. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
amiket én láttam mind ilyen porok voltak. Nem akarok így fejlődni....
2010. jan. 21. 21:25
 4/6 anonim ***** válasza:
azok a porok természetes anyagból készült tápanyagok. fehérje, szénhidrát, stb. azzal kiegészítheted az étrendedet, ha mindenki megengedhetné magának hogy naponta 1 kg csirkemellt megehet, akkor nem lenne szükség kiegészítőre...edzéstervet meg dobj össze magadnak, járj el edzeni,arra figyelj hogy szabályosan végezd a gyakorlatokat, naponta 1-2 izomcsoportra edzz és jólesz az.
2010. jan. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem kell por. Ilyen tömeghez felesleges lenne.

Első körben próbáld meg kideríteni, hogyan reagálsz a megnövekedett táplálék bevitelre. (természetesen kezdj el valamit sportolni)

ha többet felgyorsul az emésztésed (többet szarsz, ugyanannyi kb maradsz) akkor sanszos, hogy a genetikád miatt vagy véznább alkatú.

Ám ekkor sem kell kétségbe esni (sőt ekkor meg is nyugodhatsz, hiszen a fehérjepor SEMMIEN hatással nem lenne rád, körülbelül rád is borulhat a sciteches kamion a teljes rakományával akkor se híznál tőle egy dekát se (tudom, én sem reagálok rá)

Ha viszont látványos testsúly növekedést kezdesz el tapasztalni (vastagodik a karod, megjelennek az első kockák a bordák és a medencecsont eltűnik etc etc) akkor csak szimplán edzésre volt szükséged és a genetikád abszuút támogatja a felsőbb súlycsoportok megközelítését

Megnyugtatásodra én is hasonlóképp kezdtem és nem tudok 72-73kilónál többet elérni, semmilyen tápkieggel, kúrával, egyszerűen ilyen a genetikám.


Kérdésedre.

Bármilyen sport, előtérbe helyezve az úszást (a hátad miatt) ezekmellett reggeli torna (végén nyújtással) itt tetszőleges gyakorlatokkal szórakoztathatod magadat, aztán kocsimosás, hólapátolás, bringázás, tüzifa pakolás. Bármi ami fizikai megterhelést okoz!

2010. jan. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én az izometrikus tornában nagyon hiszek. Olcsó (nem kell hozzá semmi, csak egy-két otthon is meglevő bútor), egyszerű, hatékony és elég gyorsan látható az eredmény. Ezzel nem lehet olyan hatalmas izmokat csinálni, de azt hiszem, nem is ez a cél. Belinkelek egy itteni kérdést, ahol egyrészt van egy használható link erről, másrészt elolvashatod az én válaszaimat. Annyiban korrigálnám magam, hogy 5-10 perc azért kevés. Most összeállítottam magamnak egy ilyen programot, és az olyan 20 perces. A végén még fekvőtámaszokat csinálok. Ja, én is 180/60 vagyok, a mi alkatunkra jól működik.


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2010. jan. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!