Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Imádok táncolni (hip hop) és...

Imádok táncolni (hip hop) és én úgy érzem jól megy, de nem merek más elé kiállni, hogy dönthetem el, hogy tényleg jól megy?

Figyelt kérdés
Soha nem tanultam hip-hopot táncolni, olyan mintha ösztönös lenne, és érzem, hogy szívből jön. Ha meg hallok egy jó ritmusú hip-hop számot, mindjárt felállok és elkezdek itthon táncolni.
2008. aug. 10. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
kérdezges embereket , szedj magad mellé párat és kezdjetek el együtt táncolni, csináljatok koreográfiát. vagy íratkozz be ilyen Akrobat-ba(most ez a menő hip-hop tánccsoport kis hazánkban, asszem) és ott tutira kiélheted magad. :D
2008. aug. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Vedd fel videóra és nézd vissza. Ha béna vagy, azt már videon látni fogod.
2008. okt. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Secu válasza:
Hát rakd fel youtube-ra...Vgyél fel sapkát ha nem akarod h felismerjenek..És a komment. küldők biztos megmondják hogy jó-e vagy rossz
2009. jún. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!