Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 3evig balettoztam1evre abba...

MollyQuinn kérdése:

3evig balettoztam1evre abba kellett hagynom es szeretnek gimnasztikazni mert nagyom hajlekony voltam egy honap nyujtassal megint megvan minden sparga es nem tudok jo egyesuletet gimnasztikara. Mit ajanlotok?

Figyelt kérdés

2014. okt. 5. 08:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. okt. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
16:))
2014. okt. 5. 12:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hanyagold, "tul idos" vagy mar. Ez az a sport amibol altalaban 14 evesen kioregednek... Tudom, hulyen hangzik, de igaz. Nem volt celom elkeseriteni, vagy megbantani, mindenfele rossz indulat nelkul irtam!
2014. okt. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

mi az hogy 14 évesen kiöregednek? -.- ha szereti csinálni, hadd csinálja! én már 4-5 éves korom óta járok szertornára és már 15 éves vagyok és mégis csinálom tovább! valamint van egy barátnőm, aki kb. 1 éve csinálja és hát elég sok mindent megtanult!


egyébként melyik településen laksz? mert azért így elég nehéz megmondani...

2014. okt. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszomom utolso kommentelo:) a keleti kornyeke vagy ahhoz kozel.jo lenn :) es szerintem sem lehet kioregedni:) egyik ismerosom 20evesen hagyta abba es o is balettrol ment tovabb;)
2014. okt. 10. 06:27
 6/7 anonim válasza:

oh, sajnos én nyugaton lakom :( de biztos találsz majd valami jó egyesületet :)


itt szerintem érdeklődhetsz: [link]

2014. okt. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom edes vagy <3
2014. okt. 11. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!