Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jó az ilyen edzésterv? Mennyi...

Jó az ilyen edzésterv? Mennyi eredménye lesz 1 hónapon belűl?

Figyelt kérdés

Elkezdtem terembe járni

heti 3 napos teljes test edzés. Minden izomcsoportra 1-1 alapgyakorlat, gyakorlatonként 3-4 sorozat..

Először is fogyni szeretnék 5 kgt, mert van egy kis fölös rajtam. 168 cm vagyok és 54 kg. Ez lehet igy nem hangzik soknak, de meglátszik, és nem érzem jol magam. Most igazából nagyon elszántam magam és szeretném ezt csinálni komolyabban.

Persze nem 1 hónapig, de kivancsi lennék 1 hónapon belűl mennyi eredménye lesz az egésznek?



2014. okt. 7. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:

1 hónap az semmi. Heti max 1 kg megy le zsírból. De ez az étrendeden műlik elsősorban , arról meg nem írtál.

Egyszerre meg nehéz izmosodni és zsír leadni, mert az egyikhez kalória mínusz kell, a másikhoz kalória plusz.

Egy jó forma az év-évek melója, nem 1-2 hónap.

2014. okt. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ahoz hogy legyen valami változás 1 hónap minimum kell, de inkább több. A 5 kilos fogyás az nem olyan nehéz de nem biztos hogy meglátszik és megmarad. Ha még van valamien kérdéses írj.
2014. okt. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az étrendemre természetesen odafigyelek, cukorbeteg is vagyok, úgyhogy ez megköveteli.

Cukros dolgok nem fogyasztok, kerülöm a lisztes, zsiros dolgokat.

2014. okt. 7. 18:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez még kevés. Kalória mínusz kell zsírleadáshoz és emelt fehérjebevitel, hogy ne izomból fogyj.
2014. okt. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Megtaláltam, amit igazán szeretek. Edzeni

Persze nem egy csak egy hónapig csinalnám. Amig csak lehet.

A nyár óta 7 kgot fogytam le kettlebelles edzésekkel és futással.

2014. okt. 7. 18:14
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos a minimális szénhidrát bevitelre szükség van, mivel hanem nem lenne mire inzulint adni.
2014. okt. 7. 18:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem írtam, hogy nulla ch legyen. Azt írtam, hogy magas fehérjebevitel. A ch-t kell csökkenteni, ha nincs fogyás, de nem mondtam, hogy nulla legyen.
2014. okt. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem én, és köszönöm a gyors válaszokat. :)
2014. okt. 7. 18:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor okés. Szívesen.:)
2014. okt. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!