Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a jelenlegi...

Mit gondoltok a jelenlegi Forma 1-es átigazolásokról?

Figyelt kérdés
Vettel a Ferrarinál? Menyire fogják szeretni? Alonso megy vagy marad? F1 drukkerek ti mit gondoltok?

2014. okt. 7. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek nem átigazolások, csak pletykák. Majd ha konkrét infók lesznek, akkor fussunk neki.
2014. okt. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem ha már ekkora hangja van akkor több mint pletyka
2014. okt. 7. 18:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem megy a Ferrarihoz Vettel. Már régóta pletykálják és igazából várható volt, hogy egyszer ez megtörténik. Szerintem szeretni fogják, már csak Schumi miatt is. Egész addig, amíg hozza az eredményeket. Amint ez elmarad kikezdik, mint anno Schumit, vagy most Alonsot. A tifosik már csak ilyenek. Amúgy nem várok egyhamar fellendülést a csapattól. Nincs meg bennük az, ami miatt hirtelen élmezőny lennének, és eddig sem a pilótán múlott.

Alonso meg megy a McLarenhez. Ugyan nem biztos, hogy jobban jár, de legalább megvan az esélye.

Egyébként a McLarennél az Alonso- Button-Berger felállás a valószínű jövőre.

2014. okt. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy a Ferrari drukkerek nem nagyon bírják Alonsot, mivel elég sok címet elveszített miatta. Már az utóbbi két évben folyton csak kifütyülték, kiváncsi vagyok a szurkolók reakciójára ha esteleg oda kerülne. Alonsot pedig furcsa lesz másik csapatnál látni, de ez már nem állapot amit a Ferrari csinál. A Vetteles sztori is fura, kicsit hasonlít Hamiltonra hisz mindketten hosszú évek után váltottak csapatot, de hát Hamiltont is megszoktuk.
2014. okt. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!