Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem akar formálódni a...

Miért nem akar formálódni a fenekem?

Figyelt kérdés
kemény súlyzós edzéseket végzek,mégis afenekem messze elvan maradva,pedig próbálom a lábedzést is fenék orientáltra csinálni,és van hogy 4 napig is érzem afenekemben az izomlázat,mégsem látok fejlődést,tiszta zsíros,utálok tükörbe nézni is.1 éve edzem,ennyi idő alatt már bőven látnom kéne szerintem a fejlődést rajta.kardiózni bevallom elég keveset szoktam,ha megnövelném használna valamennyit? fogyni nem szerenték,mert sokat fogytam,inkább izmot felszedni.mit tanácsoltok?22/L
2014. okt. 12. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő étrend is kell, hogy tudj izmot növelni.
2014. okt. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
próbálok tiszta ételeket enni,és sokat is eszem,de valószínű többet kéne,mert nem nő a tömegem.viszont mindenhol fejlődtem,fenéken kívül.sok lányt látok akik sokkal többet kardióznak,mint erősítenek,kb fele annyit sem mint én,mégis sokkal jobb fenekük van.
2014. okt. 12. 19:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Eleve a genetika behatárol. Nem mindegy a kiindulási forma sem. Kardiótól pedig nem lesz izmos feneked, mivel nem okoz hipertrófiát. és még a plusz kalóriát is elvesztheted, elégetheted vele, ami arra kellene, hogy tudj izmosodni. Nem mondom, hogy nem fér bele heti pár kardio, sőt jó is a szív és érrendszer miatt, de izomnövelésre alkalmatlan.
2014. okt. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
csak azért gondoltam igazából,hogy kicist kordában tartsam a zsírnövekedést,tömegelés mellett.
2014. okt. 12. 19:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Azzal nem tartod kordában, mert nincs egyszerre zsírleadás és izomnövelés. Elmagyarázom: Izomnöveléshez kalória plusz kell. Ha sok kardio megy, akkor nem leszel kalória pluszban, nem lesz izmosodás. Mit teszel? Emeled a kaját és ugyanott tartasz, mintha nem ment volna kardio. Remélem érthető?:)

kis kalória plusszal érd el azt, hogy nem lesz jelentős zsírosodás. De ehhez nem kell kardio, elég, ha kajával belövöd a kis pluszt. Ennyi.

2014. okt. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! igyekszem
2014. okt. 12. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!