Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit vegyunk ajandekba egy...

Mit vegyunk ajandekba egy edzonek?

Figyelt kérdés
25 eves lesz,lany,kosarlabda edzo.Nem tudjuk,hogy mit vegyunk neki szulinapi ajandekkent.Nagyon jo vele a kapcsolatunk,akar a legjobb baratunk is.Karacsonyra mar vettunk neki egy nagy macir es kepeket is osszevagtunk,Most arra gondoltunk veszunk egy torulkozot es egy kulacsot.Termeszetesen markast,pl. Nike.Osszegyulne ugy kb.10.000 Ft.Valami erdekesre gondoltunk,ami orokre emlekeztet rank.13 evesek vagyunk egyepkent!Szerintetek mit vegyunk????
2010. jan. 23. 19:23
 1/5 anonim válasza:
Sípot ha van pénzed akkor aranyból, és név be gravírozással :)
2010. jan. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Úgyértem a csapat nevét bele gravíroztatni, biztos van egyedi neve a csapatnak nem?
2010. jan. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hmm,nem orsz otlet,de sajnos kis varosban lakunk,ugyhogy nalunk nics ilyesmi!
2010. jan. 23. 19:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztem vegyetek neki vitamint az tökjó és hasznos:D
2010. jan. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A törülközős ötletet kombinálni lehetne a neves ötlettel. (tehát hogy az ő nevét hímeztetitek bele neki) ez eddig viszont kevés úgyhogy valami apróságot is adjatok mellé szerintem
2010. jan. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!