Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Triatlonozni szeretnék, de...

Triatlonozni szeretnék, de gyenge vagyok mint a harmat, milyen otthoni erősítést ajánlanátok alapozáshoz? Gép v edzés, bármilyen ötlet jöhet?!

Figyelt kérdés
Köszi
2014. okt. 14. 13:31
 1/3 anonim válasza:

Alapnak ajánlanám a kerékpározást, én ha módom volt rá mindig bicajjal mentem, nem busszal és nem kocsival. Fokozatosan lehetne terhelni magad, ugyanazt a távot rövidebb idő alatt pl.

Aztán jöhetne a futás, amihez nagy kitartás kell. Fokozatosságra nagyon ügyelni kell, különben elmegy az ember kedve. Én 10 perccel kezdtem, mára 2 órát is tudok futni.

Ezek majdhogynem ingyen végezhető sportok. Az úszást már nehezebb lehet megoldani. Nálam az vált be hogy mindig egy kicsit emeltem a szintet, és így élvezhető maradt a sport és fejlődni is lehet.

Csak laikus vagyok, nem használtam sose súlyzókat vagy gépet, csak amit leírtam. De így is nagy teljesítményt lehet kihozni. Most hogy jön a hideg nehezebb elkezdeni ezeket, de sok sikert.

2014. okt. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ahogy írja az első,fontos a fokozatosság.

a táplálozás sem elhanyagolandó tényező.

esetleg keress egy amatőr klubbot,a profik drágák,és ha nem akasz igazán nagy eredményeket akkor nem érdemes rájuk áldozni a pénzt.mert nem tudnak annyival többet adni.

A klasszik edzések nem jók mert azok 1sportra koncentrálnak te viszont 3at üzöl,erre figyelj.

2014. okt. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. okt. 29. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!