Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Harcművésznek/küzdősportolonak...

Harcművésznek/küzdősportolonak érdemes fehérjét vennie?

Figyelt kérdés
Sokan mondják nekem hogy az ilyen fehérjék csak felfújnak. De én erős és gyors akarok lenni aki nem esik össze idővel. Tehát magyarul keményre akarom edzeni magam aki a ringben mindenkit elintéz szóval nem lufi akarok lenni. Van tehàt így értelme fehérjeturmixot inni ha pl van étrendem is? És ha nincs étrendem segít azért normális edzés mellett?!

2014. okt. 15. 08:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hülye vagy te fiam, nem küzdősportoló :)

Étrend minden sportban szükséges a maximumhoz.

Fehérjénél mondd már el, hogy mi fújna fel? A fehérje? Ami minden élő szervezetben megtalálható?

Inkább ülj be az iskolapadba, és ne lógd el az órákat.

2014. okt. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Okosan beszélj màr te bunkó idióta. Én is tudom hogy ez csak fehérje de mégis tele van 28 féle sz8nezékkel stb. Étrendre pedig nincs pénzem. 21 éves vagyok szóval nem akarok visszamenni :)
2014. okt. 15. 09:01
 3/12 kovpet ***** válasza:

"Sokan mondják nekem hogy az ilyen fehérjék csak felfújnak."


Akkor velük inkább filmekről vagy politikáról beszélgess, mert ehhez a témához láthatóan nem értenek. :)

Ami felfúj az a pumpa. Vagy a bab :)

2014. okt. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

" Étrendre pedig nincs pénzem"


Akkor ehezel?

2014. okt. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Pedig érdemes lenne. Nem bunkóságból mondtam, amit mondtam, csupán rávilágítottam, hogy attól még, hogy sportolsz, nem kell az agyadat leépíteni. Sőt, ha igazán jó akarsz lenni, akkor elengedhetetlen a biológiai ismeret. Ez nélkül is lehet valaki jó sportoló, de nem a legjobb.

Szóval vagy van egy edződ, aki felkészült mindenből, vagy te magad tanulod meg ezeket. De az én véleményem szerinte Magyarországon elég kevés ilyen edző létezik, tehát marad a második megoldás.

Amúgy meg ilyen kijelentéseket, hogy keményre edzem magam, csak egy iq fighter mondhat :)

Idővel mindenki összeesik, nincs olyan, hogy valaki a végtelenségig hajtja magát, de ez is a szellemi tudásod tükrözi.

2014. okt. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az én szellemi tudásom elég magas, csak semmi kedvem magyarázkodni egy ilyen senkinek mint te, aki beleköt valakibe, mert feltesz egy kérdést! :) Egy szóval nem mondtam hogy egyet értek velük, sőtt... tudtam hogy idiótaság ez a felfúj dolog. csak szerintük a húsban található fehérje "jobb minőségű" és tartósabb, és nincs tele mesterséges színezőanyagokkal és hasonló kiegészítőkkel. ezért kérdeztem itt rá a pontosítás érdekében. egyébként 6 éve karatézom és országos bajnok is voltam, az edzőm pedig elég magas szinten ért a biológiához, ezért olyan edzéseket is csinálunk, de így a távolban arc nélkül könnyen nagy a szád. Érdekes más tdott normálisan írni, csak te nem, na akkor ki is áll a szellemi ranglétrán alacsonyan? ;)
2014. okt. 15. 17:10
 7/12 aikiboxer ***** válasza:
Én boxedzés után szoktam inni proteint, segít regenerálódni és izmot építeni is.
2014. okt. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én is kyo edzés utánra gondoltam, de nem akarok ilyen kreatinos, meg ilyesmi dolgokat is. csak fehérjét. :D
2014. okt. 15. 19:28
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem kötöttem beléd, az igazságot mondtam el, és a kérdésre is válaszoltam, tehát te kötöttél belém, mert sértette személyed az igazság.

Vicces gyerek vagy te, csak nevetni lehet rajtad, semmi közöd az edzésekhez, mert ha versenyszerűen sportolnál, akkor nem tennél fel ilyen evidens kérdéseket.

2014. okt. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
a fehérjék 90 százalékában más is van... pl kreatin, vagy színezék, stb, tehát nem evidens kérdés, hogy van-e értelme szedni, ha nem kirakatbábú akarsz lenni.
2014. okt. 16. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!