Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Harcművésznek/küzdősportolonak...

Harcművésznek/küzdősportolonak érdemes fehérjét vennie?

Figyelt kérdés
Sokan mondják nekem hogy az ilyen fehérjék csak felfújnak. De én erős és gyors akarok lenni aki nem esik össze idővel. Tehát magyarul keményre akarom edzeni magam aki a ringben mindenkit elintéz szóval nem lufi akarok lenni. Van tehàt így értelme fehérjeturmixot inni ha pl van étrendem is? És ha nincs étrendem segít azért normális edzés mellett?!

2014. okt. 15. 08:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Figyi, eloszor szerintem nezz korul a feherjek kozott, egyaltalan milyen tipusuak vannak, milyen gyartok, aztan tegyel nagyivu kijelenteseket, mert sajnos amit irtal az nem felel meg a valosagnak.


Felfuljt kirakatbabu meg akkor sem tudnal lenni ha nagyon akarnal, ez nem igy mukodik.


Ja es nem artan utananezned pl. annak sem hogy mi a kreatin.


En azt nem ertem hogy a XXI. szazadban amikor MINDEN informacio ott van egy gombnyomasra tole, akkor miert az ostoba haverjaid hulyesegeire hallgatsz?

2014. okt. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem rájuk hallgatok, csak 10ből 9 ember azt mondja nekem, hogy hiába ez is fehérje, ez nem olyan, mert félig meddig mesterséges, és nem olyan jó mintha húsból nyerem ki ugyan azt a fehérjét és ez könyebben leépül. Aztán ilyesmi után körbekérdezek inkább itt, hogy igaz-e. Egyébként pedig vettem vehérjét. Whey met rx supreme a neve. Az íze nagyon jó, nagyon könnyen "oszlik" a vízben.
2014. okt. 18. 07:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!