Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fradi szurkolói kártyával...

Fradi szurkolói kártyával lehet válogatott meccsre menni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 16. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, csak nincs értelme.
2014. okt. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért nincs értelme? Nincs még kártyám és azon gondolkodom, hogy kimennék a finnek elleni meccsre. Elvileg erre ugye az mlsz által kiállított futballkártya kéne, de mivel fradista vagyok és elképzelhető, hogy egy-két meccsre kinéznék a jövőben ezért rögtön fradi szurkolói kártyát igényelnék nem az mlsz-eset. Ezért kérdeztem, hogy azzal is be tudnék-e menni a válogatott meccsre.
2014. okt. 17. 09:49
 3/4 Michyo válasza:
Elvileg lehet, de ez engem is érdekelne, ugyanis én is kimennék a meccsre, Fradi kártyám viszont van! :)
2014. okt. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

"Az MLSZ központi online rendszerében a klubunk szurkolói kártyájával rendelkező drukkerek a szurkolói kártya bal oldalán található 6 jegyű kártyaszám használatával tudnak belépőt venni oly módon, hogy a kártyaszám elé az "FTC" előtagot kell begépelni. Amennyiben tehát valakinek a szurkolói ekártya száma 123456, akkor az MLSZ rendszerében FTC123456-ot kell beütnie.


Létezik továbbá egy PIN-kód is, mely alapértelmezetten a regisztrált személy rögzített születési dátumának hónapja és napja, 4 karakterben, tehát, ha valaki április 9-én született, akkor a kódja 0409."


Forrás: [link]

2014. nov. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!