Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ezzel el tudom...

Szerintetek ezzel el tudom érni, hogy ne legyek ilyen gyenge, és izmosabb, formásabb legyek?

Figyelt kérdés

Nem tartom magam nagyon kövérnek, de a combom kicsit nagy, és szeretném, ha izmosabb vagy vékonyabb lenne. A hasam teljesen lapos, de nem izmos. Eddig nem nagyon sportoltam, csak úsztam, de azt nem vettem komolyan. Most azt szeretném csinálni, hogy komolyabban veszem az úszást, és tényleg teljes erőmből úszok, heti 1x 45 percet. Plusz még szeretnék spinningre járni, azt is heti 1x, 1 órát, úgy, hogy fél óra biciklizés, fél óra talaj. Nem valószínű, hogy belefér az időmbe, de a jógát is ki szeretném próbálni, heti 1x, 90 percet. Vagy jóga helyett még egy nap spinning vagy úszás. Otthon minden nap csinálnék kitöréseket, felüléseket, guggolásokat. Meg szeretnék hévégenként futni is, csak ugye ezt télen nem tudom megtenni. Ja, és persze ott vannak a tesiórák is, amiket igyekszem rendesen végigcsinálni.

Az étkezésemen is lehet hogy változtatni kéne. Ez így rendben van, vagy nagyon sok? :

Reggelire gabonapehely

Tízóraira gyümölcsök

Ebédre "rendes" étel, szóval hús, pörkölt, tészta, stb

Uzsonnára szintén gyümölcsök

Vacsorára egy fél szelet barna kenyér, zöldséggel


Szerintetek ez így érne valamit?

15L



2014. okt. 17. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

NEM NEM NEM


Jó úton probalkozol de szinte mindent összekeversz.

Olvasgass kicsit a builder.hu oldalon ott fent van minden.



De ez így rossz.

2014. okt. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De mit csinálok rosszul? Nem értem...
2014. okt. 18. 13:43
 3/5 anonim válasza:
77%

Probalok kicsit segiteni, de tenyleg olvass meg tobbet a mar emlitett honlapon. A fo baj az etkezessel van. A sok gyumolcsben rengeteg cukor van, ami nem jo, gabonapehely ( gondolom tejjel) szinten nem valami jo, tulajdonkeppen megint csak cukor. Teszta rizs krumpli jo szenhidrat, az oke. Porkolt

. hat nem valami jo, foleg ha diszno. Inkabb ha tudsz parolj csirkemellet, jo feherjeforras. Teljes kiorlesu kenyeret ehetsz, zoldsegek ( nem minden, olvass utana) is mehetnek. A mozgas jo, uszas spinning jo lesz, de ha izmosodni akarsz akkor keves lesz, de akkor meg az etrendet is jobban ossze kell rendezni. Nagy vonalakban ennyi. :)

2014. okt. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az előző jókat írt,azokat rontod el.

Ezenkívül a spinning,futas,úszas,jóga..egyik se izmosít,mert rengeteg energiat elvisznek de nem okoznak hipertrófiat. Ezekkel maximum fogyni tudsz.

Meg annak sincs sok ertelme hogy 4 sportot csinalsz egyszerre.

2014. okt. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. De akkor reggelire, tízóraira, vacsorára mit egyek?
2014. okt. 20. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!