Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ettől szerintetek lehetek...

Ettől szerintetek lehetek "formásabb"?

Figyelt kérdés

Alkatilag vagyok sovány, szóval nincs mit leadnom, felszednem eddig se nagyon sikerült. (Az orvosom azt mondta, hogy csodákat ne várjak, mert ha mindig is ilyen voltam, akkor nem biztos, hogy jót tenne nagyon felhízni, de pár plusz kiló nem árthat.)

Emiatt nem tartozom a formásabb lányok közé. Abba beletörődtem, hogy a mellem kicsi, meg fog is még változni. Pólón keresztül is látszik, hogy ott van, az már fél siker. :D Viszont a fenekem olyan semmilyen, a combom pláne. Gondoltam felszedek egy kis izmot, az sosem árt. El akartam menni futni, de a gerincferdülésem miatt semmi ilyet nem csinálhatok... Gyógytornán meg azzal a résszel nemigen foglalkozunk, ami engem most érdekel.

Ez szerintetek beválhat, ha lelkiismeretesen csinálom? [link]

16/L



2014. okt. 20. 13:44
 1/3 anonim válasza:

Hamarosan ugy is itt a tél, kicsit nyugisabb évszak, ünnepek stb. ugyhogy fel fog szökni pár kiló :)

Az ilyen gyakorlatoknak meg szokott lenni az eredménye ha tényleg kitartóan csinálja az ember...meg ahogy irtad :)

A nagyobb erőfeszítésű gyakorlatok azért is jók mert több tápanyagot vesz fel ilyenkor a test, több energiára van szüksége. Ebböl a megfontoltságból is érdemes elkezdeni, nagyobb ételmennyiséget fogsz majd kívánni.

Ha tényleg elkezded a gyakorlatokat, sok sikert hozzá és kitartást

2014. okt. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A melled az genetika, azt nem tudod növelni. Fenékre, lábra tudsz edzeni, de futással szart sem érsz, azzal nem leszel izmosabb. Súlyzós edzések kellenek, vannak gerincet kevésbé terhelő gyakorlatok is. Mellé tömegnövelő étrend kell és izmosodni fogsz. Olyan nincs, hogy nem lehetsz formásabb!
2014. okt. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdező FELEJTSD EL az ilyen 30 napos baromsagokat.

Egy hónap alatt szinte semmit se lehet elerni,es szerintem ez neked tul sok lesz. Meg persze etrend nelkul nem fejlodsz..


Menj fel a builder.hu oldalra es ott olvasgass.

De ez így baromsag.

2014. okt. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!