Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 9 év Shotokan Karate után...

Ralph kérdése:

9 év Shotokan Karate után milyen küzdősportot válasszak?

Figyelt kérdés
3 kyu-ig jutottam el, számos versenyen voltam, de "durvaságom miatt" több esetben is leléptettek. Egy év múlva szeretnék a Rendészetire menni, de küzdeni is szeretnék. Egy hónapja Kempozok, de annyira nem váltja be a hozzá fűzött reményeimet. Mit javasoltok? Maradja itt vagy menjek vissza esetleg Shotokanra esetleg kezdjem el a Kyokushint?

2014. okt. 21. 21:03
 1/5 aikiboxer ***** válasza:
61%
Szerintem kezdj el boxolni vagy thai boxolni. Teljesen más mozgás- és edzéskultúra, sok hasznát fogod venni. Jelentősen növekedni fog a harci értéked.
2014. okt. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is box.Későbbiekben pedog birkózás,judo,bjj vagy valamilyen földharc.
2014. okt. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem menj vissza shotokanra ! :-)

Én 6 éve shotokanozok és az elején én is sokszor le voltam leptetve,de mostanság ez már nem nagyon fordul elő...

Hogy van az,hogy 9 év alatt csak 3 kyut szerezhettel ? :/

Én már 2 kyus vagyok....hamarosan pedig barna oves leszek...biztos,hogy nem 3 danod volt ?:-)

2014. nov. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Orfeus ***** válasza:
Hülyeség, kyokushinra érdemes menni, de ott az elején alázni fognak, barátkozz meg a gondolattal, sokat kell majd keményítened ahoz hogy utolérd őket, de meghozza mejd a gyümölcsét. A box felesleges mert a lábadat akarod majd használni ahogy én is sok év kyo után, nem fog menni mert fejbe akarod rúgni stb, olyat keress ahol nem korlátoznak, kempo, kyokushin, thai box, kick box, k1 esetleg.
2015. máj. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Én 1 évig jártam Shotokan karatéra. Ez szerintem a legunalmasabb küzdősport. Ne kezd újra. De amit tudok ajánlani az a Zen Bu Kan Kempo. Nagyon sokat nem tudok róla, mert csak 1 éve járok kempózni. Szóval Google a barátod :). De olvass utána. Nagyon fog tetszeni :D.

2015. okt. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!