Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tejsavó fehérje -> most...

Tejsavó fehérje -> most végülis használhatom, ha a fogyás a cél, vagy "hízni fogok tőle?

Figyelt kérdés

lassan egy hónapja majdnem napi rendszerességgel futok, előre kiszámolt étrendet követek, 15 kilótól szeretnék megszabadulni.


Sokan ajánlják, hogy este futás után igyak fehérje shake-et, de utána olvastam, és nem egyértelmű számomra a dolog. Sok helyen azt olvasom, hogy tömeget növel,aki fogyni akar ne használja..

Persze tudom, hogy izomtömeget növel, de egyszerűen nem tudom, használjam e, gátol e majd esetleg a fogyásban, vagy sem.


(Heti 4-5 alkalommal futok, a többi napon torna)


Köszönöm előre is a segítségeteket, remélem nem kérdeztem túl nagy bullshitet.



2014. okt. 22. 20:50
 1/8 A kérdező kommentje:
19 éves lány vagyok, 75 kg, leginkább a karomról és a lábamról szeretnék fogyni (persze tudom, helyi fogyás nincs, de ezem a legkritikusabb helyek). :)
2014. okt. 22. 20:54
 2/8 anonim ***** válasza:
A napi összes kalória bevitel számít, nem egy tápkieg. Az nem gond, ha megy fehérje, a szénhidrátot csökkentsd.
2014. okt. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudod irányítani a fogyás helyét.
2014. okt. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A reggelim vagy zabkása, vagy főtt tojás, zöldségekkel, később valami gyümölcs, ebédre csirkemell barnarizzsel brokkolival meg mikor milyen zöldséggel, később 1-2 szelet abonett light mozzarellával, paradicsommmal, vagy szimplán valami nyers zöldség, a vacsora általában sovány túró, paradicsom, vagy egy kis uborka
2014. okt. 22. 21:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Kb jó lesz, ha nem fogysz vele, akkor kevesebb ch kell. Majd látod.
2014. okt. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

persze tudom, hogy nincs helyi fogyás, csak említettem, hogy ezek a területek hájasak leginkább :D


Köszönöm :)

2014. okt. 22. 21:40
 7/8 anonim válasza:
Akkor jó, mert elsőnek a végtagok kezdenek fogyni.
2014. okt. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Futás után célszeru( sot fontos) hogy potold a feherjet, mert a futassal lefutod az izmokat. De azt is hallottam hig az ilyen cardio elott isznak.
2015. ápr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!