Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kb.3-4 hete megállt a fogyásom...

Kb.3-4 hete megállt a fogyásom. Hogyan indíthatnám újra?

Figyelt kérdés

Sajnos kb. ennyi ideje nem szedek az edzések mellé L-karnitint, talán ezzel lehet összefüggésben?


Aerob edzést eddig nem igazán csináltam, lévén későn érek haza és már szinte sötétedik, mikor végre van egy kis időm - ekkor pedig súlyzós anaerob edzést végzek.


A diétám teljesen rendben van, sosem eszem túl magam, szigorúan betartom az elveimet és számolok, de nincs előre meghatározott étrendem.

Arra is gondoltam, hogy talán az lehet a probléma, hogy túl keveset eszek. A fehérjém másfélszerese a testsúlykilogrammomnak, a szénhidrátom viszont általában 120-140g körül van (az ajánlott 220-240g-hoz képest). A zsírom is magas szokott lenni, majdnem minden nap elérem a küszöböt (a fehérjével együtt ez van meg leghamarabb), de sosem lépem át.


Arra gondoltam, hogy kéthetente-havonta beiktatnék egy "visszatöltő napot", amin túleszem magam, hízok valamennyit, majd vissza a diétához, és talán megindul újra a fogyás.



Mit javasoltok?


112 kg-ról indultam (188 cm), most vagyok 95, még legalább 8-10 kg-t szeretnék fogyni.



2014. okt. 2. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Az egyik módszer, hogy néha visszatöltesz. De utána veheted lejjebb a ch-t, a 120-140g az nem kevés, én lemegy 50g köré is.
2014. okt. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1600-1700 kcal-t viszek be egy nap, az alap kcal égetésem 2200 körül van.


95 kg-val napi 50g szénhidrát? :) Kihagyom, köszi.

2014. okt. 2. 18:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Biztos jobban értesz hozzá és jobb a formád is. :) lol
2014. okt. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!