Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Figyelem hozzáértő fiúk-lányok...

Figyelem hozzáértő fiúk-lányok véleménye kellene:D hiphop táncos akarok lenni, de az milyen? Meg hogy mennek a dolgok ebben a szakmaban. Irjatok;) 17/f

Figyelt kérdés
Szeretnék hip hop tancolni,valaki aki hozzáértő akkor legyenszíves írni,hogy milyen részletesen:D 17 eves fiu vok

2014. okt. 22. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:

"...hiphop táncos akarok lenni, de az milyen?"

Tehát olyan "szakma" műveléséből akarsz megélni, amiről azt sem tudod, milyen?

Egy biztos: a ma divatos táncot művelőre 10-15 év múlva már nem lesz kereslet. Ma 17 éves vagy, akkor 32 leszel. Gondolod, az akkori tizenévesek ma még ismeretlen táncát 30+ évesen le tudod sajátítani?

2014. okt. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak hobbibol akarom mert teccik,
2014. okt. 27. 02:07
 3/6 anonim válasza:
100%
én 8 éve táncolok, hiphopot csak 1 éve, de elég megterheő az biztos, viszont rettenetesen jó. :D Az edzések pörgősek mindenhol. Mozdulatokat kell elsajátítani, átvenni a tánc stílusát, egy ideig tart még hozzászoksz, de utána csak egyre jobban megy :) Sokat kell gyakorolni és folyton újat tanulni...Az ilyen csoportok szerintem mindenhol családiasak, nálunk legalábbis az :) Mi alig állunk meg, folyton edzünk meg erősítünk. Aki már sok éve jár a csoportban vannak hát-/lábfájós problémáik... De azért nem annyira komolyak :) Én nem tudom megunni, szerintem vágjk bele mert örök élmény egy hip hop csoport tagjának lenni. :)
2014. dec. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Én 9 éves vagyok 4 éve hip-hopot táncolok és már 3 versenyen is voltam! Nagy élmény!:)
2016. máj. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha komolyan gondolod jelentkezz Táncművészetire divattáncra.
2017. jún. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én azt szeretem a hiphop-ban, hogy rengeteg alstílusa létezik (old school, lyrical, krump, girly, electric boogie, break, vouging, waaking, tutting, new style, ...) Pontosan emiatt lehetőséged van mindig újat tanulni, emelett a neked tetsző stílusokban elmélyedni és a saját egyéni - csak rád jellemző - stílusodat kialakítani.


Hiphop táncosként klippekben tudsz esetleg szerepelni, vagy valamelyik híres énekes tánckarába tudod magad bedolgozni, de ahhoz tényleg nagyon jónak kell lenni.


Magyarországon (ha jól tudom) még mindig nincs akkreditált hiphop oktatás (eléggé fura is lenne, hiszen a hiphop az "utcán" született). A divattánc/látványtánc az nem hiphop (!)


Ha valóban komolyan akarsz ezzel foglalkozni, akkor külföldön kell sulit keresned hozzá.

2017. szept. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!