Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen edző...

Szerintetek milyen edző gépekkel lehet a legjobban formálni, fogyasztani a popsit és a combokat? Nem rég vettem egy taposó gépet. De szeretnék szoba biciklit is venni. Nem tudom hogy az mennyire hatásos. Valakinek valami tapasztalat erről?

Figyelt kérdés
Valamint esetleg otthon elvégezhető gyakorlatokat videókat tudnátok nekem mutatni Sok tippet és tanácsot!
2014. okt. 30. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Zsírleszívás, az biztos működik.

Viccet félretéve nincs helyi zsírégetés, ha fogyni akarsz, akkor kardió, (pl. futás, HIIT) és kalória deficites diéta.

2014. okt. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

formálni vagyis izomzatot építeni guggolással,kitöréssel és tömegnövelő étrenddel lehet.

fogyasztani meg a lábedzés megtartása mellett diétával kalóriadeficittel,vagyis ez a része a konyhádban történik.

de itt a gyakorlat videóval-

0.43tól- [link]

az otthoni variációja-

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4sP8..

2014. okt. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!