Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 2 hét alatt szemmel látható...

2 hét alatt szemmel látható változás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 hét alatt, napi 3szori 1 órás időtartamú edzessel el lehet erni, hogy valtozzon a test, ami szemmellátható?

Persze tisztában vagyok vele, hogy idő kell hozzá, nem testépítői és kisportolt alakot értettem a szemmel látható alatt. :)

Csak, hogy a hason kikörvonalazódnak-e a kockák, a comb ill. fenék feszesebb lesz-e? Étkezésem rendben, "átlag" testalkatú vagyok.



2014. nov. 17. 06:55
 1/7 anonim ***** válasza:
????
2014. nov. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kovpet ***** válasza:
91%

2 hét alatt pont elmúlik a második izomlázad :)

Ha gyorsan észrevehető változást akarsz, akkor menj fodrászhoz. :)

2014. nov. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj hogy a legalapabb dolgokkal se vagy tisztaban..


A fejlődest pont hogy akadalyozza az eltúlzott edzes.

2014. nov. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Határozottan NEM.
2014. nov. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Rendeben köszönöm a segítséget! Igen, nem értek hozzá, ezért is gondoltam előtte kérdezek, ne hogy hülyeséget csináljak!

Kicsit kutakodtam..A napi 1 órás edzés belefér? Vagy 2 naponta inkább? Annyira nem értek hozzá.. :(

De viszont, már letettem a 2 hetes időintervallumról, bár jó lenne... :-)

2014. nov. 20. 18:52
 6/7 kovpet ***** válasza:
100%
Egy izomcsoportot heti egyszer eddz csak meg. De azt keményen. Az első időben (mondjuk 3 hónapnyi időről van szó) mindig minden izomcsoportra dolgozz egy-egy alapgyakorlattal. Utána megbonthatod két vagy három részre és heti 2-3-4 alkalommal is edzhetsz. De az elején nem kell annyit, hadd regenerálódj.
2014. nov. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! :)
2014. nov. 20. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!