Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nátha mellett edzhetek?

Nátha mellett edzhetek?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt kezdődött, hogy nagyon elkezdett folyni az orrom. Nagyon gyakran kellett fújnom.

Tegnap folytatódott, tüsszögések, orrfolyás, plusz estére lett egy kis hőemelkedésem(pont 37, ami mondjuk szerintem még közel sem számít rossznak).

Ma felkeltem, folyt az orrom, tüsszögtem, de most abba maradt egy fél órája.

Az a kérdésem, hogy így edzhetek-e, vagy sem?

A neten olvastam, hogy elméletileg ilyenkor az edzés nem tesz jót, várni kell pár napot.

Az én edzésem ebből szokott állni: 100-100 lábemelés, 400 hasprés, 100-100 lábemelés, 100 váltott hasprés, 55 páros lábemelés, 100 váltott hasprés, 150 guggolás szerű comberősítés, illetve 100 hasprés, ahol kinyújtom az egyik lábamat közben.

Ezeket megcsinálhatom így, vagy ne?

Igazából nem érzem rosszul magamat.


2014. nov. 20. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem szabad betegen edzeni... A szervezetednek ilyenkor a gyógyulásra kell koncentrálnia, le is vagy gyengülve. Ha ráedzel úgy csak elhúzod a betegséget. Citromos tea+vitamin+pihenés a meleg szobában és pár nap múlva mehetsz megint.
2014. nov. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 aikiboxer ***** válasza:

Most csak arra figyeltem fel, hogy az edzésterved... Nekem kicsit fura.

Betegen ne eddz.

2014. nov. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!