Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » ÚJ MHN SPORT - 100% WHEY PRO...

ÚJ MHN SPORT - 100% WHEY PRO +2 - 2270 G (2,27 KG) fehérjét próbálta már valaki?

Figyelt kérdés
A MHN 100% WHEY PRO -hoz képest érdekelne hogy ízben valóban intenzívebb -e?

2014. nov. 21. 20:50
1 2
 1/15 anonim válasza:
Hol lehet egyáltalán kapni?
2014. nov. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 tap bela ***** válasza:

Muscleteam.

kapható


Az íze finom, de sosem az az elsődleges.

2014. nov. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 tap bela ***** válasza:

100% Whey Pro + 2 egy 82%-os fehérje.... a lehető legjobb áron:

908g = 5.990Ft

2270g = 11.900Ft

4540g = 22.980Ft


A Whey Pro + 2 gyártásához kizárólag ultra és mikroszűrt fehérjéket használtunk fel.

Ez biztosítja, hogy az összes lényeges tejsavó fehérje frakció érintetlenek maradnak a késztermékben.

Ehhez kialakítottunk egy fejlett aroma technológiát, hogy a minőségén kívül az íze is kiváló legyen!


-75% 100% ultra- és mikroszűrt tejsavó fehérje koncentrátum,

-20% 100% kereszt-, ultra-, és mikroszűrt tejsavófehérje izolátum

-5% glutamin peptidek



- Nincs benne só, hogy az élvezeti értékét növeljük.

- Nincs benne egyéb „ballaszt” anyag, melytől lehet, hogy szebben nézne ki, vagy ízletesebb lenne, viszont a tápanyag értéke kevesebb lenne.

2014. nov. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Inkább egy sima natúr tejsavó jobban megéri kedves Kérdező!!! Gondolom nem versenyszerűen foglalkozol a testépítéssel, de ha igen akkor bocsesz. Hobbi szinten felesleges az a néhány % izolátum. Koncentrárumhoz képest csak 2%-al van több fehérje benne. 908 g mhn 5990 ft, 1000g natúr tejsavófehérje koncentrárum 4000 ft. Annyival nem jobb egy sima wpc80-nál, mint amennyivel drágább. Nem leszólni akarom a terméket, tisztelet a gyártónak a törekvésért, de nem hiszem, hogy egy átlag sportoló bármit is észrevenne. Az is lehet, hogy inkább profi testépítőknek lett kitalálva akiknek minden gr fehérje számít a pénz meg nem, én meg itt fikázódok.
2014. nov. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Beakartam linkelni a 4 ezer ft-os kilós tejsavót, de nem találom hirtelen, hasonló weboldalon volt, mit ez

[link]


itt drágább, mert 1 kg 4890 ft, azaz 908 g 4440 Ft.


Sajna most már nincs időm keresgélni. Én mindig 5kilós zsákokban veszem 3800 ft/kg-ért a wheyprotein.hu-ról, postaköltség meg nincs, mert személyesen megtudom oldani az átvételt. Így duplán megéri!

2014. nov. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 tap bela ***** válasza:

"

Nem leszólni akarom a terméket, tisztelet a gyártónak a törekvésért, de nem hiszem, hogy egy átlag sportoló bármit is észrevenne. Az is lehet, hogy inkább profi testépítőknek lett kitalálva akiknek minden gr fehérje számít a pénz meg nem, én meg itt fikázódok.

"


Egy átlag sportoló, egy átlag ember egyetlen minőségi fehérjétől nem fog észrevenni semmit.


Természtesen vannak csak whey koncentrátumot tartalmazók. Ezen belül %-os arányban eltérő alapanyagok, mint wpc80, wpc75, wpc65 esetleg wpc50.


A kérdező erre a márkára és erre a termékre volt kíváncsi.


Természetesen lehet natúr verzióban is vásárolni, mondjuk MT NutriWhey 4kg = 15.500Ft (3.875ft/kg) áron. Ez egyébként CMF eljárással készült, 100%-ban instant fehérje.


Egyénileg el kell dönteni, hogy mire is van szüksége valakinek, azért mit tud/akar pénzügyileg áldozni. Ho/és kitől akarja azt beszerezni.

2014. nov. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 kzéé válasza:
Én azt gondolom, bár még nem vettem egy MHN fehérjét sem,hogy ez nem lehet egy rossz minőség,sőt kifejezetten jónak tűnik.Magyar forgalmazó,megteheti hogy olcsóbban adja,és azt mondom, hogy ha még sem lenne az hű de jó minőség akkor egy bolt sem vállalná be hogy beteszi a nagyon, márkásabb, elismertebb és sokak által favorizált külföldi termékek közé.Egyszerűen nem éri meg a kockázat hogy egy hamisítványt áruljanak ezekkel együtt.
2015. ápr. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 tap bela ***** válasza:

Mi van?!?! Mi ez az utolsó hozzászólás?!?!

Számomra értelmetlen?!?4

2015. ápr. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 kzéé válasza:
Nem értem Táp Béla, mit nem értettél ezen amit írtam?! Itt sokan fikázzák ezt az MHN márkát, nem bíznak benne én csak erre reagáltam.Az más kérdés hogy nem konkrétan a kérdéshez kapcsolódik,mondjuk nem is értem hogy került ide mert én egy másik kommenthez írtam.
2015. ápr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 tap bela ***** válasza:
így már érthető
2015. ápr. 27. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!