Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Erre a testalkatra edzésterv?

Erre a testalkatra edzésterv?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretném hozzáértők segítségét kérni, mivel én (mint az látszik is) nem mozgok jól ebben a világban.

Sajnos kipróbáltam össze-vissza minden féle-fajta étrendet, diétát, mellé pedig "edzéstervet" és ez lett az eredmény:

[link]


[link]


[link]



Lennétek olyan kedvesek és, ha van egy cseppnyi szabadidőtök, segítenétek egy mintaétrenddel és minta edzéstervvel itt,akár privátban?

A célom az, hogy szedjek pár kilót vissza magamra, de emellett szeretnék formás, feszes "lenni", és nem ez a plöttyedt pontpontpont... :(

Még mielőtt elkezdenének támadni, hogy miért nem google a legjobb barátom azért, mert mint írtam NEM TUDOM, hogy az alkatomhoz milyen edzésterv és étkezés passzolna és szükségem lenne a segítségre, mert nem bíznám ezt magamra.

Köszönöm szépen!!



2014. nov. 21. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs rajtad izom de egy kicsi zsír igen ezert vagy kissé plotyi de közel nem veszes.


Fel kene szedned par kiló izmot aztan úgy majusban szálkásítani egyet. Erre súlyzós edzes es tömegnovelő etrend a legjobb.


Olvasd el a Sarga Kapszula c. netes kiskonyvet egy hobbbitestépítő írta abban benne van minden.

Es a builder.hu oldalt olvasgasd.

2014. nov. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tömegnövelő étrend,heti 3 átmozgató kezdő súlyzós edzésterv és heti 2x10 perc szolárium.
2014. nov. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat! :)

Utolsó: tudom, már kb. 1,5 hete elkezdtem szoliba járni, eddig 3szor voltam csokicsöves szoliban 8 percre. :)

2014. nov. 21. 23:47
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez az étrend, mint tömegnövelő jó lenne?


1. étkezés

- 100 g zabpehely, 100 g banán


2. étkezés


- 100 g dió


3. étkezés


- 100 g barna rizs, 50 g csirkecomb


4. étkezés


- 100 g barna rizs, 50 g csirkecomb



Edzés előtt


- valamilyen turmix (még nem döntöttem el milyet kéne beszerezni)


5. étkezés


- edzés után: megint turmix



6. étkezés


- 50 g barna rizs, 70 g tengeri hal



7. étkezés


- 50 g félzsíros túró, banán

2014. nov. 22. 01:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első kaja legyen 4-5 tojás,mellé zöldségek.Másodikra tedd a zabot és kell hozzá protein is.Egy csirkecomb a számításaim szerint általában 250g nem 50g.Zöldség is kell mindig a húsok mellé legalább annyi,mint a rizs.Brokkoli,karfiol,répa párolva pl.Edzés után jön a turmix nem előtte.A banán nem kell,főleg este nem.
2014. nov. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Kedves kérdező, én azt javaslom neked, kezdj el komolyabban foglalkozni valamilyen küzdősporttal, ha van rá időd.

Én aikidozok, ami ugyan nem küzdősport, de igencsak formálja a testet.

De pl a judonál is elég kemény edzések vannak. Így olyan tested lehet, amivel elégedett vagy, és hosszú távon a sport is sok örömet fog neked okozni. Ha nem vagy sportos típus, ajánlom különösen az aikidot, nem kell hozzá nagy fizikum (először)

Sok sikert kívánok!

2014. nov. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!