Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek le tudok így fogyni?

Szerintetek le tudok így fogyni?

Figyelt kérdés

Szeretnék fogyni egézséges étrend mellett kb 10kg-ot.

Tudom hogy tini korban ez nem egézséges de nem 2 hét alatt hanem mondjuk 5-6 hónap alatt. A sport: Heti 5 óra tesióra a suliban +heti 2 óra torna szerűség+itthon 30 perc szobabicikli. Az étrenddel szeretnék tanácsot kérni, mert nem szeretném tönkretenni a szervezetemet. Ez meg lehetne valósítani? 13/l



2014. nov. 22. 14:40
 1/5 kovpet ***** válasza:

Hány % a testzsírod?

Simán egyél egészségesen és mozogj sokat ilyen korban.

Kevés szénhidrát és zsír, sok fehérje.

2014. nov. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom de 169cm/69kg tudom, hogy sok de rajta vagyok az ügyön.
2014. nov. 22. 20:30
 3/5 kovpet ***** válasza:

13 évesen úgysem tudsz magadra vásárolni és főzni, tehát szerintem amit megtehetsz az, hogy ne nassolj, ne igyál cukros üdítőket meg kerüld a túlzottan zsíros kajákat.


Meg a mennyiség, ugye. Az is sokat számít. Ha rendszeresen túl sokat eszel, akkor meghízol.


Mellette persze mozogj sokat, ússz, bicajozz, kocogj, akármit. Minél többet az ésszerűség határain belül. És fokozatosan, ne sérülj meg meg ne tedd tönkre az ízületeid. Meg így télen, ne fázz meg.


Fiatal vagy, sok időd van, nem kell sietned. Úgyis változik a tested, csak segíteni kell neki, hogy jófele változzon :)

2014. nov. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké köszi a válaszokat.
2014. nov. 22. 21:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Kerüld a cukrot és a fehér kenyeret. Annyi elég, lassan, de biztosan lefogysz. Én is így teszek.
2014. nov. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!