Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ilyen futással tényleg jobban...

Ilyen futással tényleg jobban lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Szóval ezt találtam egy oldalon:

"Rövid bemelegítés után...


 1 perc futás "teljes erőbedobással"

 1 perc séta vagy kocogás

 1 perc futás "teljes erőbedobással"

 1 perc séta vagy kocogás

és így tovább 10-15-20 percen keresztül"


Én általában 40-50 percet szoktam futni ugyan abban a nem túl intenzív tempóban... Az előbbi tényleg hasznosabb lehet fogyás szempontjából?


2014. nov. 17. 23:02
 1/4 anonim válasza:
Ugy fuss ahogy erzed! Ahogy a szived engedi, az izuleteid, az izmaid es a verkeringesed. Ha ugy erzed jol esne egy rahuzas akkor sprintelj, ha csak lassan kocogva esik jol akkor ugy csinald. A lenyeg hogy csinald es ne vidd tulzasba, hanem szepen, kellemesen, egeszsegesen.
2014. nov. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is így kardiózok, de én nem futással hanem szobabiciklivel csinálom és 2 perces etapokkal. Állóképesség növelésére nagyon jó, én rengeteget fejlődtem pár hónap alatt.
2014. nov. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem kardiónak hívják, hanem HIIT-nek. A jelenlegi kutatások szerint ez az a mozgás, ami közben plusz utólag is több kalóriát éget a test összehasonlítva a kardióval és aerobbal.

Aki jól csinálja, az nem bírja 50 percig. Ezt gyakorolni kell, a tüdőt és szívet edzeni kell hozzá. Először próbáld meg egy perc lassabb, fél perc nagyon intenzívvel.

2014. nov. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van egy normalis fogyasi ütem zsírból. Heti fél/1 kg. Ezt semmi se gyorsitja fel..
2014. nov. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!