Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem tudtok olyan internetes...

Nem tudtok olyan internetes oldalt mondani, ahol fiatal tehetségeket támogatnak?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok. Többször is mondták hozzá értő emberek, hogy nagy tehetségem van az autóversenyzéshez, mikor nyílt napokon láttak gokartot vezetni. Egy úr egy magyar kupaban tart fenn csapatot és azt mondta, hogy szívesen látna a csapatában de ehhez vagy szponzor vagy pénz kellene. Már eggyeztettünk is vele többször ez ügyben, de sajnos mivel nem tudom megvillantani seholsem a tudásom így szponzort sem tudnék találni magamnak. És arra gondoltam, hogy hátha lehet olyan oldal a neten ahol tehetségekért jótékonykodnak az emberek. Mint pl.: a Kickstarter nevű nemzetközi oldal ahol külömböző alkotók gyűjthetnek pénzt a dolgaik beindításához. Hallottam már olyan IGAZ történeteket , hogy magyar szerzők gyűjtöttek össze 3-4 millókat (forintban persze) ahhoz, hogy fedezni tudják az ebédjüket és költségeiket egy èvre és ez által zavartalanul tudjanak dolgozni egy könyvön vagy egy képregényen. Nekem is az első évhez 4-5 millió forintra lenne szügségem az induláshoz, onnan pedig a szponzor keresés talán már megoldódna . Még mielött írnátok ..nem késtem el a kezdéssel mert több versenyző is 16-17 éves korában ült előszőr versenyautóban / gokartban mint például Alain Prost vagy a magyar Michelisz Norbert . Előre is köszönöm a segítségeteket, gyermekkori álmom megvalósításához. (Jah és szimulátor versenyeken nemzetközi 27.is voltam már a ranglistán ) .

2014. nov. 23. 17:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

De amúgy tényleg ne add fel!


KELLEMES ÜNNEPEKET!

2014. dec. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!