Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 30 évesen is meg lehet tanulni...

30 évesen is meg lehet tanulni gördeszkázni, rollerezni?

Figyelt kérdés
Ez nekem kimaradt gyerekkoromba, de nem szeretném kihagyni. Megtanulhatóak még ennyi idősen?
2014. dec. 2. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, rollerezni mindenki tud, csak ráállsz és mész, abban semmi nehézség nincs. Gördeszka nehezebb ha trükközni akarsz, ha csak gurulni, az pár alkalom után menni fog.
2014. dec. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát én rollerezni sem tudok, már próbáltam, de mindig eldőlök vele, egyszerűen nem tudok rajta egyensúlyozni.
2014. dec. 2. 13:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Van súlyfelesleged?
2014. dec. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Vékony testalkatú vagyok.nem extrém módon, biciklizni tudok, de a rollert akárhányszor próbáltam, sose sikerült, gördeszkázni még nem próbáltam :-)
2014. dec. 2. 14:13
 5/8 cukimuki0131 válasza:

Ha elszánt vagy


szerintem igen.


MÉG ROLLEREZNI IS! :D

2014. dec. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 David1514 válasza:

Szerintem is elszántság kérdése, azonban tudom, gurulni meg fogsz tanulni.

Ha trükközni szeretnél az már más nézőpont, de a gurulás rollerrel könnyebb.

HAJRÁÁÁÁ!!!:)

2015. febr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én most, a 26. születésnapomra kaptam meg életem első rollerét, nekem is kimaradt gyerekkoromban, de mindig is vágytam rá. Biciklizni sem tudok, tehát abszolút a nulláról kezdtem, de nekem megy. Hamar belerázódik az ember, tényleg semmi extra. Annyi, hogy nem szoktam mindkét lábammal ráállni, hanem amelyikkel hajtom magam, azt a levegőben tartom, így jobban tudok egyensúlyozni, és ha bármi van, fékezni is.
2015. febr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbáltad az ellenkező lábaddal is?
2015. ápr. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!