Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 193 cm magas embernek nagyon...

193 cm magas embernek nagyon kényelmetlen lenne rollerezni?

Figyelt kérdés
Jumbo rollerre, tehát nagykereküre gondoltam (bocs az ékezetekért). Ideális lenne munkába járnom vele, illetve akkor is jól jönne, ha bemennék a városba vonattal, mert könnyen magammal viehetem. Akár üzletekbe is, vásárláskor. Várom a véleményeteket.
2014. máj. 14. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Meg hülyén is nézne ki.
2014. máj. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legalább 100 centi kormánymagasságú kéne, de az meg nincs sok, fel kell kutatni.
2014. máj. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 MetanHU válasza:
Olyat lenne érdemes aminek lehet a magasságát állítani pl. mint a freestyle rollereknél a kormánymagasságot
2014. júl. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, aktuális-e még, de én most rendeltem magamnak rollert az internetrol. 113 centis magasság, felnott méret, 100 kilóig terhelheto.

A vélemények kozt voltak akik írták, hogy ok is 190 centinél járnak de minden további nélkul megfelelt.

2014. nov. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!