Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Meddig kell nyújtani hogy egy...

Meddig kell nyújtani hogy egy spárgához?

Figyelt kérdés
Egy normális spárgát megtudjon csinálni az ember? (hetek, hónapok)?? és hogyan célszerű csinálni?
2010. jan. 31. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
hetekig kell nyújtani, fokozatosan!! nem szabad rögtön lenyomni, mert utána lábra sem tudsz majd állni! minden nap kéne egy kicsit, rugózni, ha fáj, akkor menj egy picit visszább és úgy rugózz! a lényege a RUGÓZÁS! :D fontos még az is, hogy előtte nyújltsál!
2010. jan. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ez függ az életkorodtól is... Van egy időszak amikor sokkal könnyebben és gyorsabban tud lazulni az ember. Idősebb korban ennek az időnek a sokszorosa kell. Te hány éves vagy?


A fokozatossággal egyetértek, ám a rugózás mellett szerintem fontos végezni gyakorlatokat utánmozgás nélkül is.


Az egyetemen azt tanultam, hogy ha reggel nyújtasz egy kicsit óvatosan, az hatásosabb, mint a nap más szakaszaiban.

2010. febr. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
aha értem. 18 vagyok
2010. febr. 5. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!