Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani nekem Budapest...

Tudtok ajánlani nekem Budapesten olyan Salsa Tánciskolát ahol Tuti hogy nincsen párcsere?

Figyelt kérdés
Menyasszonyommal szeretnénk eljátni és megtanulni Salsázni, tegnap voltunk is egy tánciskolában ahol úgy hirdették hogy Garantáltan nincs párcsere, ehhez képest mindenkivel táncoltunk csak egymással nem..:(

2014. dec. 3. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mi a bajotok a párcserével? Úgy tanulhatsz meg normálisan táncolni ha több partnert kipróbálsz.
2014. dec. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen közösségi táncoknál (nem igazán használt magyar kifejezés, az angolban használt "social dance" megfelelője), mint ma pl. a salsa, a lényeg, hogy bárkivel tudj táncolni. Nem versenyezni, nem sportolni, hanem társaság, szórakozás miatt mész táncolni. Erről szól a tánc. Ha ezt kihagyják, a tánc lényege veszik el. Emellett igaza van az előttem szólónak is, ez egy jó eszköz megtanulni a táncot, bárkivel.

Az ciki, hogy hirdetnek valamit és tök más van az órán, de salsánál a párcsere szokásos. Nem ismerek olyan helyet, ahol ne lenne.

Ha jól sejtem, az esküvői készületek miatt mentek táncolni, ez esetben két tippem van: (1) menjetek salsázni így, párcserével, (2) és/vagy ha konkrét salsa koreót akartok előadni, akkor keressetek magántanárt.

Drága, cserébe tuti a fix páros és intenzívebb is.

2014. dec. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!