Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tornázzak, hogy kicsit...

Mit tornázzak, hogy kicsit fogyjak és utána, hogy formásodjak, izmosodjak?

Figyelt kérdés

Max egy-két kiló a felesleg rajtam, azt le szeretném adni, és utána formásítani szeretnék az alakomon, izmosítani (de nem nagyon, szóval kockahasat pl nem akarok, csak szebb alakot, h ne legyen puhány a testem) ez az alakformálás mindenhol rámférne, mindenhol szeretném. viszont fogyni csak hasból és combból de úgy tudom nincs olyan hogy helyi zsírégetés, hanem a genetika dönti el, honnan fogyunk először.. kérlek linkeljetek nekem videókat, amiben a leírtaknak megfelelő gyakorlatok vannak, olyasmiket szeretnék mint rubint réka, péntek enikő, ilyenek. vagy az is jó ha csak megmondjátok mit üssek be a youtube-ba, milyen típusú videót keressek. szóval ami leszedi a kis felesleget és utána alakot formál.

köszi

L



2014. dec. 5. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Kedves kerdező olvasgass a builder.hu-n mert halvany fogalmad sincs a dolgokrol.

A videokat meg felejtsd el mert baromsag. Edzz normalisan,a leirt weboldalon le van irva mit hogyan.

2014. dec. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Osynho ***** válasza:
Mondjuk elsődleges kérdés a táplálkozás. Az az alapja mindennek.
2014. dec. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kovpet ***** válasza:
Túl sokat agyalsz :) Táplálkozz rendesen meg eddz rendesen, aztán jó lesz az. Majd, ha már kockásodik a hasad, akkor ráérsz azon filózni, hogy kell-e ez neked :))
2014. dec. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
utolsó, köszönöm a választ! de mit edzzek? ez itt a kérdés :-/
2014. dec. 5. 15:53
 5/5 kovpet ***** válasza:
Szinte mindegy, amit szeretsz. Fuss, bicajozz, de súlyzós edzést is végezhetsz. Vagy labdajátékokat, akár focit vagy kézit. Izmot nyilván súlyzóval tudsz növelni a leghatékonyabban, de semelyik sport nem fog megártani, ha ésszel csinálod és nem viszed túlzásba.
2014. dec. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!