Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan/hol kellene egy lányt...

Hogyan/hol kellene egy lányt úgy megütni, hogy utána ne kelljen csajbunyózni?

Figyelt kérdés

Egy lány megigérte nekem, hogy meg fog verni következőleg amikor találkozunk és ezt már dumával nem lehet elkerülni, de nem szeretném én kapni az első pofont meg nincs is kedvem egy hajtépős,karmolós csajbunyóba keveredni, szóval válaszaitokat várom, de kérlek ne azzal gyertek, hogy az erőszak nem megoldás, ezt én is tudom, de ezzel már nem sokra megyek, ha erőszak kell akkor legyen, de nem szeretnék veszíteni :)

18/L



2014. nov. 2. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

ha végképp elkerülhetetlen,akkor neked kell irányítanod,vagyis támadnod kezdeményezned,hogy ne ő választhassa meg az időt és a helyet a támadásra ne tudjon ő irányítani és így lélektani fölénybe kerülni meglepni téged.

meglátod az udvaron odasunnyogsz mögé és lefojtod a földre.

amint érzed,hogy elernyed,már nem rúgkapál abbahagyod a fojtást és felállsz.

ha még ebben az állapotában is ugat,magyaráz akkor megrugdosod,megtaposod a kézfejét,sípcsontját,lábfejét.

2014. nov. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kezeddel védd a fejed,rohanj neki és kapd el a nyakát.
2014. nov. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Lehet hogy kicsit elkéstem a válasszal,de ha az elmúlt 3 napban nem találkoztatok akkor javaslom,hogy támadd hasát. Legegyszerűbben úgy teheted meg hogy belemész egy hajtépésbe,mert akkor a kezei le vannak foglalva és nem tud igazán védekezni,majd beletérdelsz a hasába amit nem véd mert nem számít rá.Esetleg elengedheted az ő haját és üthetsz ököllel is,de akkor előfordulhat hogy ő is elenged téged és védekezik.

Ha elege lesz a harcból mindenképp erőltesd,hogy beszéljétek meg a problémát amíg élénken él a fájdalom és nyitottabbak vagytok a békekötésre.

Remélem segítettem,sok sikert!! :)

20/L

2014. nov. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
50%
Megvolt?
2015. ápr. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!