Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Airsoftosok segítség! Elszere...

Airsoftosok segítség! Elszeretnék kezdeni airsoftozni de nem tudom, hogy egy 15 éves korall bevennének e valamilyen csapatba? (A többit tudom a szabályzatott át olvastam). De léteznek e olyan csapatok ahova 15 éves korall belehet e kerülni?

Figyelt kérdés

2014. dec. 7. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, mivel az alsó korhatára 16 év, és 18 év alatt is csak nagykorú játékos felügyelete mellett, írásos szülői engedéllyel játszhatsz.

Bár az fura hogy a szabályzatot átolvastad, mivel ez is benne van.

2014. dec. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fura vagy nem, de elolvastam. Csak mert máshol büszkén írogatták, hogy elmehet már 15,14 évvel airsoftozni csapatokba is.
2014. dec. 7. 20:58
 3/4 anonim válasza:
az inkább csoport, mint csapat... páran összejönnek, és úgy mennek, attól még nem csapat. Nekünk van egy saját csapatunk, ezért vagyunk benne. (16-17 évesk)
2014. dec. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Jakus Tamás ***** válasza:

Nos igen én is fennakadtam azon hogy a szabályzatot elolvastad de pont az egyik alap tétellel van problémád.


HIVATALOSAN semmilyen airsoft rendezvényen nem vehet részt 16 éven aluli személy és 18 évig is csak írásos szülői engedéllyel.

Az meg hogy máshol ezzel dicsekednek... ne tegyék.... Mert ezzel a játék szervezőjét is veszélybe sodorják ha esetleg valami baj történik a "kiskorúval" mivel az ő dolga lett volna megbizonyosodni az illető életkoráról.

Mindezek ellenére ha találsz olyan személyt aki vállalja érted a felelősséget akkor hajrá. De sajnos szerintem ezt az embert nem itt fogod megtalálni.

2014. dec. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!