Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez az airsoft fegyver megfelel...

Ez az airsoft fegyver megfelelne az alábbi célnak?

Figyelt kérdés

[link]


Itthoni konzerv/sörösdoboz lövészetre lenne.

+ errefelé sok a kóbor állat... és hátul nincs kerítés. Ellenük érne valamit?


Valakinek van valami tapasztalata? Mennyire pontos? Mekkora a lőtáv?

Milyen az anyaga? Mennyire tartós? Stb...

A válaszokat előre is köszönöm



2014. dec. 9. 21:50
 1/7 anonim válasza:
Szerintem ennyit kifizetni csak azért hogy sörös dobozokat lövöldözz kva drága. Kóbor állatok ellen meg nem sokat ér, csak magvadul és elharapja a torkod.
2014. dec. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy kicsit túloztam. Kóbor állat alatt a szomszéd idegesítő dög macskáit értettem...
2014. dec. 9. 22:30
 3/7 A kérdező kommentje:
Van vagy 20 macskája és mind a 20 átjárkál, hogy provokálják a kutyáinkat.. Plusz még a kocsit is le****ják!!
2014. dec. 9. 22:36
 4/7 anonim ***** válasza:

ez max 20m de ott már egy papírlapot sem üt át.


ami neked jó lenne az 40-50.000ft úgy hogy egy szerelő feltuningolja még kb 30-ból.

2014. dec. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Jakus Tamás ***** válasza:

Nos szeretném azzal kezdeni hogy eleve elítélem azt hogy airsoft fegyverrel védtelen állatokat lövöldöznek emberek.


DE mivel ez a fegyver elég gyenge így a macska ( ha csak nem vagy olyan profi hogy kilődd a szemét ) maximum megriad.

egyébként a fegyverről minden infó ott van a kép alatt

2014. dec. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még egy 600fps-es airsofttal sem tudsz komolyabb kárt tenni egy macskában. A helyzetedet átérzem mert hozzánk is átjárnak az udvarba a szomszéd macskái sz a rni, tele van az udvar. Szeretem az állatokat, de van egy határ. Vegyél légpuskát.
2014. dec. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Lehet, hogy légpuska lesz belőle... vagy szögesdrót a kerítésre + áramot bele :D xd
2014. dec. 28. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!