Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Spinning, illetve Spinracing...

A Spinning, illetve Spinracing karcsúsítja a lábat? Milyen sportot válasszak ha a végtagjaimat szeretném, hogy vékonyabbak legyenek?

Figyelt kérdés

Mármint kilóban jó vagyok, így fogyókúrázni nem akarok, csak azt szeretném ha kicsit véknyabb lenne a karom meg a lábam. Abból hogy lehet fogyni? szóval hasonló alakom van most, hogy vékony, de azért elég széles a csípőm, meg kerekebb vagyok [link]


És ilyesmi szeretnék lenni [link]


2014. dec. 10. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:

A kiló az egy MERTEKEGYSEG. Nem az hatarozza meg hogy hogy nezel ki. Egy 180 centis 90 kilos ember pl lehet dagadt vagy szalkas testepitő..


Rajtad zsír van azt meg csakis dietaval es mozgassal lehet leadni. Mozgasnak jo a spinning de etrend nelkul nem ersz semmit.

2014. dec. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Így is mondják, hogy túl vékony vagyok, meg fogyókúrázni nem akarok, mert nem az én műfajom az önsanyargatás :D Most akkor hiába mozgok nem leszek izmosabb, meg vékonyabb? :D
2014. dec. 10. 20:58
 3/5 A kérdező kommentje:
De tényleg azért 50 kilósan nem fogok fogyókúrázni, csak akartam vmit mozogni :)
2014. dec. 10. 21:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Látom nem sikerült felfogni a valaszom...

NEM A SÚLYON MÚLIK HOGYAN NÉZEL KI.

Itt egy pelda:

[link]


Egyebkent beteg ideálod van. Az első kepen egy szep sportos nő lathato a masodikon egy palcika.

Neked ilyen súllyal nincsenek izmaid azert nem vagy olyan formas mint az első. Akkor nem akarnal vekonyodni.

Mellesleg a "vekonyodas" a fogyassal egyenlő,a zsíron es izmon kívül mast nem tudsz magadon valtoztatni.


Ha spinningelsz es nem figyelsz oda a kajadra akkor kb. semmi nem fog törtenni. Se fogyni se izmosodni nem fogsz csak minimalisan az első 1-2 hónapban. Ezert ki kene tűzni egy normalis celt es arra törekedni.

2014. dec. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert a sport es normalis etkezes csak együtt működik.
2014. dec. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!