Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportoló fiúk! Volt akinek...

Sportoló fiúk! Volt akinek gondot okozott a melegsége a sportjában?

Figyelt kérdés

Elsősorban a komolyabban sportolókra gondolok persze, tehát akik egyesületben, amatőrként vagy profiként, de leigazoltként, valamilyen szintű (korosztályú) válogatottban vannak (serdülő, ifi, felnőtt, akármi ...).


Így beazonosíthatóság nélkül írjátok le, ha volt ilyen! Én 2 esetről tudok, mindkettőnek az lett a vége, hogy abba hagyta a srác a sportot, amint kiderült, pontosabban finoman abba hagyatták vele.

Kíváncsi lennék, hogy az élsportban mennyire látens módon van ez jelen napjainkban Maon.

Mert arra meg sok példát tudok, hogy a srác csak az élsport abba hagyása után meri bevállalni, de addig akár álbarátnőt is magára erőltet, annyira tabu ez a téma az élsportban.


A másik:

Akik nagyon szorosan, kiskoruktól kezdve együtt vannak fiúközösségben, mit tartotok még a brothership-be, netán bromance-be férőnek, és mi az, ami már egyértelműen meleg? (gondolok itt edzőtáboros együtt alvásoktól kezdve a közös kiverésekig, bármire ...).

Az én tapasztalataim szerint egy fiúközösségben ezek a határok sokkal elmosódottabbak, na de érdekelnének más tapasztalatok is!!


köszi előre is

(egy kis szociálpszich kutatási anyaghoz jól jönne)



#élsport-melegség
2014. dec. 10. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Csapatsportban valószínűleg ki lesz közösítve.Egyéni sportágban meg mindegy.Például van egy nyíltan homár mexikói profi boxoló és sorban üti ki az ellenfeleit,pedig nyunyó,nem maszkulin.A K1-ben is van egy transzvesztita meleg gyerek,ő is torna nyertes.Amit meg írsz,hogy közös kiverés és hasonló dolgok,ilyeneket csak homárok,vagy homár hajlamú egyének csinálnak.Vagyis nincsen itt semmi elmosódva,normális ember ilyet nem csinál,még ostoba,tudatlan,oktalan tiniként sem.
2014. dec. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
óóó ne viccelj, azért némileg én is érintett vagyok az élsportban. ezzel azt állítanád, hogy at X csapat 90%-a nem normális, ugyanis edzések után elég rendszeresen ...... érted. de ettől még egyik se meleg.
2014. dec. 10. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!