Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » SOS! Hol tudnék ilyen NIKE...

SOS! Hol tudnék ilyen NIKE táskát beszerezni karácsonyig? SOS!

Figyelt kérdés

A barátomat szeretném meglepni ezzel a táskával karácsonyra, de sehol nem találok ilyet.


a táska:


[link]


(egyébként ebből a táskából van kisebb fajta is és nem arra gondolok, tehát ne tévesszen meg senkit, a kisebb fajtából bőven találtam mindenhol, viszont ebből nem. Ennek a táskának nagyobbak a méretei és szemmel is látható szerintem, hogy kicsit azért méretesebb és még egy dolog! van neki egy hosszú vállpántja is...tehát ebben is más)


se interneten..számos oldalt megnéztem, Nike bolt eladók is ajánlottak oldalakat, ahonnan az áruk jönnek és semmi.


Voltam a kecskeméti Decathlonban, Hervisben, Sever Centerben és ezenkívül az itteni sport boltokban, áruházakban valamint még néhány környező település sportboljtában és semmi.. :( vaterán olx-en és licit.hu-n is kerestem már.


Aki tud hasonlót kérem jelezze!! :) köszönöm!!


Esetleg még ilyen is szóba jöhet, de ez a darab sajnos nincs raktáron ennél a webáruháznál:


[link]



Jajj köszönöm aki elolvasta és segít is!! ezer hála!! :)))



2014. dec. 13. 10:10
 1/3 A kérdező kommentje:

elnézést az esetleges táskának ugyanazt a linket másoltam be, mint amilyet keresek.

Tehát a másik táska:


[link]

2014. dec. 13. 10:14
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak ebben a színben jó?

itt van több színben: [link]

2014. dec. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm de ez a táska nem olyan.. ez kisebb fajta. én a nagyobbat keresem
2014. dec. 13. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!