Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miert van egyre kevesebb...

Silver45 kérdése:

Miert van egyre kevesebb energiam?

Figyelt kérdés
Az insanity-t csinalom, mar a harmadik hetnel tartok. De az a baj, hogy most eleg hamar elfogy az erom. Birnam csinalni de nincs energiam. Pedig eszek rendesen, persze figyelek a kaloriakra. Mitol van ez ? Mit egyek, hogy teljes erobol tudjam csinalni. Van amikor nagyon jol megy, de mostanaban hamar kifaradok.

2014. dec. 22. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:

valószínűleg nincsen rendszeres edzés mögötted,ezért sem testileg,sem lelkileg nem vagy felkészülve a napi szintű edzésre és fizikai igénybe vételre,ezért túl vagy edződve.

a napi rutin ilyen szintű megváltoztatása komoly stressz a szervezetnek és az elmének,ezért nem lehet csak úgy pikk-pakk fejest ugrani bele egy nem rendszeresen edző életvitelből.

annyiban vagy szerencsés,hogy nem sérültél le csak mentálisan vagy kimerülve.

éppen ezért érdemes az edzésszámot és az edzésidőt fokozatosan emelni.

2014. dec. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ugrottam fejest bele, mert azelott jartam futni. Mondjuk nem olyan intenziven, de meg volt a 2-3 alkalom es ezt az edzesprogramot regebb elkezdtem csak nem csinaltam folyamatosan, mint most. En arra gondoltam, hogy tobb szenhidratban gazdag etelt kellene egyek.Probalom huzni magamtol a szenhidratokat, hogy mennyen kicsit hamarabb le a hasamrol a felesleg. De lehet tulzasba viszem, varom meg a velemenyeket. :)
2014. dec. 22. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:
inkább a zsíron emelj akkor.
2014. dec. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom,kiprobalom. Ami igaz, hogy ma tobb szenhidratos etelt ettem es jobban birtam.
2014. dec. 23. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!