Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Angol vagy western lovaglás?...

Cukimuki0131 kérdése:

Angol vagy western lovaglás? Régóta lovagolok és nem tok dönteni (többi lennt)

Figyelt kérdés
Szóval,kb. 4 éve lovagolok,nagyon tetszik a western stílus,szeretnék úgy tovább lovagolni.Ám,angol lovas vagyok már mióta kezdtem az egészet,jelenlegi tudásom:Járóiskolák,lépés,ügetés,vágta :) ugratni még nem kezdtem el,ezért is gondolom h célszerű lenne azelőtt váltani mielőtt megtanulok ugratni.Melyik legyen?A barátaim angolba lovagolnak de én szeretnék velük lovagolni csak a western jobban tetszik.Mármint azért nem tudnék velük lovagolni ha "veszkós" lennék mert eléggé érdekes különlét van a tanyán az angol és a wsternlovasok között.Bocsi h sokat írtam,NA MI LEGYEN???:D

2014. dec. 25. 12:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és nem ültem még western nyeregbe (lovon nem, amúgy 1szer ültem csak úgy a nyergesben XD) de előfordult már,hogy western szárral lovagoltam.
2014. dec. 25. 12:06
 2/3 anonim válasza:
Ezt egyedül te tudod eldönteni. Ki kell próbálni a másikat is, aztán amelyik jobban tetszik. De ne az alapján dönts, hogy most a barátaid angolban lovagolnak-e vagy sem.. Miért nem lovagolhatnátok úgy is együtt? Lovas emberek ők is, te is, a két stílus elfér egymás mellett. Én már a kezdetek óta angol stílusban lovagolok, westernre nem volt lehetőségem. De mindenképp kipróbálnám egyszer. :) Váltani már biztos nem fogok, de egy alkalomra átnyergelnék szívesen.
2014. dec. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon cuki vagy köszi!! :D
2015. jan. 23. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!