Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A duci embereket nagyon...

A duci embereket nagyon megnézik az edzőteremben?

Figyelt kérdés
Szoktak lenni az edzőteremben dundi emberek? Most itthon vagyok (vizsgaidőszak) de ha vissza kell költöznöm oda ahol tanulok, akkor nem lesz lehetőségem annyit edzeni mint itthon. Ezért eszembe jutott hogy bérletet veszek egy konditerembe. Az érdekelne, hogy aki ducin megy edzőterembe, az sok lenéző pillantást kap? Nagyon megbámulják? Eléggé félek ettől. 181 cm vagyok, 80 kg és 18 éves lány.

2014. dec. 27. 20:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj másokkal, az emberek azért mennek oda, hogy változtassanak magukon.
2014. dec. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomo duci emberke van. Megnezni max akkor fognak ha izlestelenül öltözöl es akadalyozzol masokat.
2014. dec. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézik meg. Kivéve ha bemész a terembe, beszélgetsz fél órát, csinálsz 3 felülést és haza mész mint aki jol végezte dolgát. Szóval nyugi, ha nem majomkodni jársz le akkor senkit nem izgat hogy hogyan nézel ki.
2014. dec. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Galaxis. ***** válasza:
Én úgy vettem észre pont hogy kevés duci ember van a kondi teremben :) De ne aggódj emiatt. Amúgy a konditerem a legjobb hely a világon (persze biztosan függ, hogy melyik) de én úgy tapasztaltam, hogy nem a másik gyengeségeit emelik ki. Segítőkész mindenki csak kérdezni kell.
2014. dec. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
És mindenképpen odajönnek hozzám?
2014. dec. 27. 21:44
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. dec. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem küldenél képet privátban? Nem kell hogy benne legyen az arcod. Csak kiváncsi vagyok hogy mire fel ez a parázás.
2014. dec. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha nagy mellük is van, akkor valószínűleg igen. De ez nem azt jelenti, hogy 'ducinak' lenni élből előnyösebb, mint karcsúnak, csak van ilyen szempont is.
2014. dec. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Ha jó csaj vagy, én is megnéznélek!;)
2014. dec. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
nem jó csaj vagyok hanem dagadék, sajnos
2014. dec. 28. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!