Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A duci embereket nagyon...

A duci embereket nagyon megnézik az edzőteremben?

Figyelt kérdés
Szoktak lenni az edzőteremben dundi emberek? Most itthon vagyok (vizsgaidőszak) de ha vissza kell költöznöm oda ahol tanulok, akkor nem lesz lehetőségem annyit edzeni mint itthon. Ezért eszembe jutott hogy bérletet veszek egy konditerembe. Az érdekelne, hogy aki ducin megy edzőterembe, az sok lenéző pillantást kap? Nagyon megbámulják? Eléggé félek ettől. 181 cm vagyok, 80 kg és 18 éves lány.

2014. dec. 27. 20:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szia :) ne félj, nem néznek. Én úgy vettem észre, h mindenki magával van elfoglalva, szóval épp arra figyel, h helyesen csinálja a gyakorlatokat. Segítőkész emberkék vannak ott, akik elmondják h mi mire jó ha szépen megkéred őket, de én gúnyolódással/lenézéssel nem találkoztam. Nekem inkább tanácsokat adtak meg felvilágosítottak, h mit egyek mit ne, mit mozogjak, mennyit stb na és a legfontosabb, h motiváltak! A "segítségükkel" 20 kg-t fogytam :)

21/N

2014. dec. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Gratulálok! Nagyon ügyes vagy :) És köszönöm a segítséget mindenkinek.
2014. dec. 28. 21:17
 13/17 anonim ***** válasza:

Nekem is az a tapasztalatom, hogy nincs negatív megkülönböztetés. Sőt én magam mindig valahogy örülök neki, ha egy duci embert látok a teremben, mivel elkezdett valamit, változtatni akar, és ez jó.

Amikor elkezdtem járni, én is duci voltam, de senki nem volt bunkó vagy lenéző.

Aki mégis olyan, az amúgy is tuskó önimádó, az olyannal ne törődj. A nagy többség normális és segítőkész.

Hajrá , sok siker, nem fogod megbánni ! :)

2014. dec. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2014. dec. 29. 22:51
 15/17 anonim ***** válasza:
16%

mi a f4szért képzeli az összes dagadék, hogy azért járok konditerembe, hogy dagadt nőket bámuljak?


nem b+, edzeni járok, tudom hihetetlen, de igaz. És nem érdekel senki, akár dagadt, akár vékony. A dolgom érdekel. Elvégzem, letusolok, aztán hazamegyek.

2014. dec. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15# mert sok a gyúrós paréj szabadon a világban, akik mondjuk, ha az utcán mégy, mindegy hogy nézel ki, de tuti beszólnak, ha meg ne adj isten még kövér is vagy, na akkor nem teszed zsebre, amivel magukat szórakoztatják. Nyilván, aki ilyennel már találkozott, az úgy van vele, hogy valahova ezek is járnak, márpedig, ha edzőterembe járnak, és ő is edzőterembe fog járni, akkor nyilván fog velük találkozni és rohadul nem örülne neki, ha súlyos ezresek kifizetése után, mikor bent van és csinálná a dolgát, akkor elkezdik kóstolgatni, mivel összevan velük zárva, nem pedig az utcán van, ahol gyorsan megy 100 métert arrébb és kész.
2015. szept. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül felpontoztalak legalább én, mert nyilván az értelmes ember így gondolkodik. Én pl. magamat inkább a csinos serpenyőbe teszem, de én sem járok el, mert egyszer vettem egy bérletet, ráadásul nem is kondira, de az én óráimra a konditermen át kellett minden alkalommal menni. Na a mi városunk termébe ez az illusztris helyi nyakatlan cigánybűnöző típus is képviselteti magát és utáltam ott végigmenni, ahogy bámultak.
2015. szept. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!