Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes e elkezdeni a sportolá...

Érdemes e elkezdeni a sportolást újra úgy nem edzek előtte otthon?

Figyelt kérdés
Körülbelül 14-15 évig versenyszerűen sportoltam (karate) 6-21 éves korig,azóta semmi,most 31 éves leszek és napi 16 órát ülök munka miatt,de lenne kedvem újra sportolni,érdemes mondani a sportmúltat,vagy csak menjek le és meglátjuk (félek beégnék ennyi év után) ?... a gondom az hogy sokat dohányzom,nagy hasam van,és az emeletre feljutás is gondot okoz (erőnlétileg),fizikailag nulla vagyok.Érdekelne még mennyibe kerül havonta mondjuk tandíjként a box,karate(kyo,wado)(pesten) ?

2014. dec. 28. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem értelmetlen mondani a sportmúltat.


Karate után érdekesnek fogod találni az ökölvívó edzéseket, de úgy gondolom tetszenének.


6-8000 forint körül vannak box edzések Pesten, ha jól tévedek. De úgy tudom magas óraszámmal lehet edzeni, ezért is jó a box, nem a megszokott kis heti 2 edzés :)

2014. dec. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A 6-8 ezer az havi díj vagy alkalmi edzésenkénti díj?Régen együtt űztem a kettőt mert nem volt elég csak a karate,normál időszakban heti 3-4,verseny időszakban 8-9 edzés ahogy lehetett mindent bevállaltam.
2014. dec. 28. 13:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez már havi.


De nézd meg pár pesti klub weblapját, szerintem.

2014. dec. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!