Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tudnék csináltatni velük?

Mit tudnék csináltatni velük?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem, hogy ki tud nekem mondani olyan feladatokat amiket egy 13 éves lány megtud csinálni?Ilyen tornagyakorlatokra értem..mert tesi óránk lesz és nekem kéne tartani az órát..és nemtudom mit csináltathatnék velük..mindig azzal kezdjük h pár kör futás..és focizni is szeretünk..ha valaki tud valami feladatot,tippet az írjon légyszi..köszönööm.. ^^


13/L


2010. febr. 4. 18:06
 1/1 anonim ***** válasza:
futás, oldalazófutás, indiánszökdelés, törpejárás (guggolva lépdelés, közben tarkón a kéz és egyenes hát), nyusziugrás (szintén egyenes hát, tarkón a kéz), karkörzés, vállkörzés oldalra nyújtott kézzel, egy kis nyújtás, aztán foci, foci végén újra egy kis nyújtás
2010. febr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!