Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egyenes vagy az íves haspad a...

Egyenes vagy az íves haspad a jobb?

Figyelt kérdés
Most szeretnék venni egy haspadot, de nem tudom melyik a hasznosabb. Úgy értem melyik kíméli a legjobban a gerincet, melyikkel lehet a legszebb eredményt elérni. Ezen az oldalon nézegettem: [link] . Fentről a 4.-nél van egy számomra feleslegesnek tűnő "kapaszkodó". Az mire való? Kérlek segítsetek! És normális válaszokat várok, hisz egyszer mindenki ugyanígy kezdte! :)

2015. jan. 2. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindegy.Hasizomod dogozzon ne a derekad :)
2015. jan. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

való igaz én is buta módon hasonlóan kezdtem még az őskorban,de azóta már tudom,hogy a kezdő has edzéshez nem kell semmilyen eszköz.

lefekszel a padlóra és 2 gyakorlattal leedzheted.

térdemelés és hasprés.

későbbiekben ha már kinőtted erőben a térd és a lábemelést,akkor vehetsz egy húzódzkodót és csinálhatod függeszkedésben a lábemelést.

a haspréshez meg vehetsz 5-10kg-os tárcsát és ezzel nehezítheted.

a gerinc kímélése.

úgy kímélheted a legjobban,ha ugyanolyan hatékonysággal edzed mint a törzs elő felét,így téve erőssé és kevésbé sérülékennyé,és nem csinálsz felülést,mint amire szolgálnak a linkedben lévő padok.

csípőemelés,plank.

ha a szép eredmény alatt a jobb tartást,erősebb törzset érted,akkor azt az általam írt módszerekkel érheted el.

ha meg látványban érted a szép eredményt,akkor azt diétával és aerob edzéssel tudod elérni,ahhoz nincsen köze a törzs edzésének.

2015. jan. 3. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Milyen edzést ajánlotok egyébként a hasra? Úgy értem, hogy az utóbbi időben, eléggé felgyülemlett a felesleg a hasamon, úszógumi megjelent... Ezt szeretném elsődlegesen leadni. Tavasztól futni tervezek, illetve a felüléseket csinálni. Mennyi futás ajánlatos hetente, illetve felülés? Előre is köszönöm a válaszokat!
2015. jan. 3. 22:23
 4/5 anonim ***** válasza:

bár nem érdemelsz több választ,mert mindenre kaptál,ennek ellenére mégis tovább nyomatod a hülyeséget,de ha szellemi fogyatékos vagy és ismételni kell akkor az utolsó mondat vonatkozik akkor rád,vagyis szálkásító diéta és aerob edzés, ami legyen heti 6x60 perc szobabicikli.

diéta nélkül meg ne is álmodozz.

2015. jan. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, de nem ilyen hangvételű választ vártam. Csak egy kérdést tettem fel, a segítséget kértem...

Aki nem jártas a sportban, annak ismeretlen fogalom az aerob edzés is, mint nekem is. Tudom-tudom, akár rá is kereshettem volna az interneten, de még egyszer bocsánat, hogy tanácsokért olyanhoz fordultam, aki jártas a témában. :) Köszi!

2015. jan. 3. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!