Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tanulás mellett edzés? Nektek...

Tanulás mellett edzés? Nektek megy?

Figyelt kérdés
Mennyire zárja ki egymást a kettő?Nektek segitett az edzés tanulás mellet vagy csak gátolt?Figyeljek csak a tanuéásra(nekem az a fontosabb)vagy megy egyutt a kettő?(fegyencedzésre gondolok)Szoval vn olyan aki rendesen,keményen tanul,és mellette megy neki az edzés?

2015. jan. 3. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
orvosira járok, mellette heti 3 kondis edzés. a fegyenccel még annyi előnyöd is van, hogy otthon tudod csinálni, nincs plusz utazási idő
2015. jan. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvileg segíti a koncentrációt a rendszeres sport. Mondjuk nem egy kimerítő edzés után kéne nekiállni tanulni, de ha beleépül az életviteledbe, akkor előnyös.
2015. jan. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
A tanulás csak elb4ssza az edzést. Semmi értelme, tök fölösleges. Tanulás után amúgy biztos marad még időd, csak az a lényeg, hogy minden nap jusson rá időd mert ha kiesel a ritmusból, az egész napos tanulás elveszi a kedved.
2015. jan. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szintén orvosira járok, napi egy órát rá szoktam szánni. Ezen kívül marad még másra is szabadidőm.


Szóval ha az egyik legnehezebb egyetemen rá lehet szánni az időt, akkor szerintem mindenki rá tudja. Ha pedig szerinted később könnyebb lesz, több időd lesz, akkor jobb, ha most kiringatod magad az álomvilágból.

2015. jan. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!