Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A 30 napos guggolást megcsinál...

A 30 napos guggolást megcsinálta már valaki? Tényleg hatásos?

Figyelt kérdés
30 nap alatt tényleg formás popsim és combom lesz?
2015. jan. 11. 15:08
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

4-es! nem tudom, hogy én fogalmaztam-e rosszul, ez meglehet, kicsit indulatos voltam, bevallom. de az is lehet hogy kicsit kiforgattad a szavaimat. mindegy, akkor megfogalmazom újra.


az a véleményem, hogy az olyan edzéstervek, amelyek adott (általában nevetségesen rövid) időre vonatkoznak, arra valók, hogy az átlag, nem sportoló embert, aki valami csoda folytán mégis csodás alakra vágyik, becsapják. vagy legalábbis megvezessék, vagy eltitkolják előle a teljes igazságot. nem állítom, hogy ha 30 napig guggol valaki egy terv szerint, akkor ugyan azon a szinten marad, mint aki ebben az időben a kanapén ül. de! a sport, az edzés lényege, hogy az életünk részét képezze, és általa egészségesebbek, nagyobb teherbírásúak, hovatovább, esztétikusabbak, formásabbak legyünk. és persze nem utolsó sorban élvezetet is nyújt. ezt úgy mondom, hogy orvosnak tanulok, és ismerek olyan kimutatást, miszerint aki sportol, klasszisokkal csökkentheti a betegségek rizikófaktorait.

és persze ugyanide tartozik az egészséges kajálás, a nem össze- vissza, haenm étrend szerinti táplálkozás is.


más téma. : az x napos, perces, órás, db-számos kihívások: pl. ezer kitörés, 100 fekvő stb.. (hasamra ütöttem). természetesen ezek jól jönnek néha (megjegyzem, nem vezetnek hosszú távon fejlődéshez), mert az ember szereti próbálgatni a határait, meg amúgy is jót tesz, ha kicsit kiesünk a komfortzónából. de azért, szerintem a kérdező esetében maradjunk a normális, rendszeres edzésnél.

és ezt úgy mondom, hogy túl vagyok egy tinikoron, amikor mint minden valamire való csitri lány kipróbálgattam Bíró Ica videó kazettájától kezdve a kalóiaszámlálásig mindent, és most pedig normálisan edzek....

2015. jan. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
52%

Alapvetően egyetértünk.


Remélem a Kérdező ma már guggolt is.. :)

2015. jan. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
A kérdező 20 éve sportol,itt olvastam erről,kiváncsi lettem volna a válaszokra!De erre nem számítottam 48 százalékos,hogy te mindenhol okoskodsz!Nincs otthon senki akin kiélheted a frusztrációd?Te csak kötözködsz minden kérdezővel!
2015. jan. 11. 17:27
 14/33 anonim ***** válasza:

Vagy minden kérdező azt hiszi, hogy csak kötözködni akarnak velük.


Leírtuk, hogy guggolni kell és 1 hónap alatt nincsenek eredmények. 20 év sporttal a hátad mögött ezt Te is tudod.


De én csak kötözködöm. Ez mit árul el a sportolókról? Inkább semmit, ne általánosítsunk.

2015. jan. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
53%
20 éve sportolsz? Szerintem 20 perce sem. Különben nem kérdeznél ekkora hülyeséget.
2015. jan. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Te már csak tudod,utolsó!Csókoljátok körbe egymást a 48 százalékossal! XD
2015. jan. 11. 22:31
 17/33 anonim ***** válasza:
attól mert sportol, még lehet, hogy eddig nem végzett erősítő jellegű gyakorlatot, mint amilyenek a súlyzós edzések. de az valóban furcsa, kérdező, hogy ezek szerint nem vagy már gyerek, szóval lehet mögötted tudás és tapasztalat is. ezért nehéz elhinni, hogy komolyan gondolod, hogy egyetlen hónap alatt formás feneked lesz. de ettől még nem kell lenézni a másikat meg megölni egymást a kommentekben
2015. jan. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Még egyszer leírom a gyenge elméjűek kedvéért : itt olvastam erről,és kíváncsi lettem volna a válaszokra!

Ennyi szánalmas birkát!Csak kötözködni tudtok,de értelmezni egy kérdést már magas!

2015. jan. 12. 08:43
 19/33 anonim ***** válasza:
70%

Aham.. azon szigorúan ne gondolkozz el, hogy esetleg magadban keresd a hibát (sértődékenység, hiszti, feszültség)


Biztos mi mind szánalmas idióták vagyunk. Az a faj ami alantas hozzád viszonyítva :)


Amúgy sok hülyeséget olvasni gyakorikérdéseken. Ne vedd ezeket túl komolyan. Itt írnak/kérdeznek olyan nők, akik egyáltalán nem végeznek erősítő edzést, nem akarnak izomkolosszusok lenni. Aztán írnak olyanok, akiknek a guggolás valami újdonat újdonság, és tényleg ilyen 30 nap alatt akarnak tőle megcombosodni, Magyarország #1. seggét felpattintani magukra..


Mi meg, a 'vén rókák' azért írunk neked, hogy könnyebben megértsd: nincsenek csoda módszerek. Guggolni kell mert alapgyakorlat, jó dolog, de nem hónapokban hanem években mérendő az eredménye.


De ezt már leírtam/leírtuk. Nem igazán értetted meg elsőre? ... keresd bennünk a hibát, nehogy magadban..

2015. jan. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

valóban vannak bántó válaszok gyiken, és valóban vannak buta kérdések. de speciel ezek számát pont úgy lehet csökkenteni, ha figyelünk, hogy normális hangvételű legyen a válasz és a kérdezői komment is.


jelen kérdésre vonatkoztatva: szerintem elég kimerítő választ adtam a kérésedre, ráadásul nem voltam lenéző. (legalábbis nem állt szándékomban, persze annak veszed, aminek akarod....). ha te ezt nem tudod értelmes válaszként értelmezni, az a te bajod. a többiek is alapvetően a kérdésedre válaszoltak, valaki diplomatikusabb volt, valaki kevésbé. de ez még nem ad okot a sértődött vagdalkozásra.


mindazonáltal, mivel még mindig úgy érzed, hogy nem kaptál választ, leírom még egyszer:


nem, nem lesz 30 nap alatt formás feneked és combod. valószínűleg többet ér 30 napig guggolni, mint 30 napig nem guggolni, de semmiképpen nem hatásosabb, mint hosszútávon , rendszeresen edzeni. azt már csak zárójelben, hogy a formásodáshoz legalább olyan fontos az étrend, mint az edzés, de sokak szerint fontosabb.

2015. jan. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!