Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes e airsoft pályát nyitni?

Érdemes e airsoft pályát nyitni?

Figyelt kérdés

Rendelkezés re áll 1ha-os és 1.8ha-os terület(saját kézben lévő magán terület)ami jelenleg rét pár fával,bokorral,de akár akadályokkal is berendezhető.

Az egyetlen baja hogy kicsit kiesik a nagyvárosok vonzásköréből. De kövesúton könnyedén megközelíthető.


2015. jan. 12. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:

én már sokat keresgéltem airsoft pálya után nem sok sikerrel. mindenhol csak painball. saját részemről viszont fegyver kölcsönzésre is szükség lenne. és gondolom sokan vannak ezzel így.


szerintem érdemes lenne. már csak azért is mert minimális a fenntartási költsége és azért szép summákat be lehet vele zsebelni. csak jól/jó helyen kell reklámozni

2015. jan. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
valamilyen épület nem árt ha van a területen
2015. jan. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
egy helyet tudnál mondani? mi például (VI., XIII., és XVIII kerből szentendre legvégére kijárunk)
2015. jan. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem megéri...elég kevés hely van Mo.-on ahol jokat lehet jatszani...merre lenne helyileg?
2015. jan. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Baranya Szigetvértól pár km
2015. jan. 21. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!